Velosipēdi 14 gadus veciem bērniem
Produkta ievads
| Dakšu materiāls | Tērauds |
| Zobrati | 7'21 Viens ātrums |
| Riteņa izmērs | 12 14 16 18 20 |
| Rāmja materiāls | Tērauds |
| Bremžu sistēma | Dubultā V bremze |
| Citi atribūti | |
| Loka materiāls | Tērauds |
| Rāmja veids | Cietais rāmis (neaizmugurējais amortizators) |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | HBJB-TT |
| Dakšu piekare | Jā |
| Bruto svars | 12 kg |
| Neto svars | 10 kg / dažāda izmēra |
| Pedāļa tips | Parasts pedālis |
| Garums (m) | 1.2 |
| Kravnesība | 200kg |
| Produkta nosaukums | Ķīnas lēts 2021. gada jauns bērnu velosipēds |
| Atslēgvārdi | Ķīnas lēts 2021. gada jauns bērnu velosipēds |
| Krāsa | Krāsu var pielāgot |
| Bremze | Disku bremzes |
| Rāmis | Hi-ten tērauds |
| Riteņa tips | 12'14'16'18'20'22 collu spieķu riteņi vai viens ritenis |
| Kategorija | Pieaugušo tauku velosipēds, sniega velosipēds, fatbike kalnu velosipēds |
| OEM | OEM klienta logotips |
| Sertifikāts | ISO9001 CE |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | 1 gab./kartona vai atbilstoši klienta prasībām. |
| Osta | TIANJIN OSTA |
| Pārdod vienības: | Viens vienums |
| Viena iepakojuma izmērs: | 100X29X50 cm |
| Viena bruto svars: | 15.{1}} kg |
| Piegādes spēja | 10 000 kartona kastītes/kārbas ceturksnī |


Uzlabojot braukšanas pieredzi, mūsu 38-caurules biezinātā priekšējā dakša absorbē triecienus, garantējot vienmērīgu un kontrolētu braucienu pa dažādām reljefām. Augsti elastīgie kokvilnas ērti matētie ādas sēdekļi piešķir braucienam greznuma pieskārienu, ļaujot pusaudžiem izbaudīt ilgstošas riteņbraukšanas sesijas, nemazinot komfortu.


Kvalitāte ir vissvarīgākā, un mūsu 14-gadnieku velosipēdiem ir noslēgts apakšējais kronšteins, kas samazina berzi un uzlabo izturību. Paplašinātās un sabiezinātās zivs formas ruletes kājas nodrošina stabilitāti un kontroli, sniedzot jaunajiem braucējiem pārliecību izpētīt savu apkārtni.


Pieejamība ir galvenais, un mūsu rūpnīcas tiešā tirdzniecība piedāvā izdevīgu cenu šiem velosipēdiem, kas ir bagāti. Mēs aicinām saņemt pieprasījumus un pasūtījumus, sveicot vecākus un pusaudžus, lai piedzīvotu ideālu stila, komforta un veiktspējas apvienojumu. Atbrīvojiet piedzīvojumu garu ar mūsu 14-gadniekiem paredzētajiem velosipēdiem, kur katrs brauciens kļūst par neaizmirstamu ceļojumu uz neatkarību un izpēti.
Populāri tagi: velosipēdi 14 gadus veciem bērniem, Ķīnas velosipēdi 14 gadus veciem bērniem ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī





