14 collu bērnu cikls
Tam ir viegls dizains, regulējams augstums un izturīgi materiāli, kas nodrošina ērtu, pielāgojamu un ilgstošu braukšanu. Velosipēda spilgto krāsu un dizainu mērķis ir iedvesmot bērnos radošumu un pašizpausmi, veicinot motorisko attīstību, neatkarību un sociālo mijiedarbību, izmantojot kopīgu braukšanas pieredzi.
Produkta ievads
| Dakšu materiāls | Tērauds |
| Zobrati | 7/14 ātrumu viens ātrums |
| Riteņa izmērs | 12"/14"/16"/18" |
| Rāmja materiāls | Tērauds |
| Bremžu sistēma | Disku bremzes |
| Citi atribūti | |
| Loka materiāls | Tērauds |
| Mācību riteņi | Jā |
| Rāmja veids | Cietais rāmis (neaizmugurējais amortizators) |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | XAM-XRK |
| Dakšu piekare | NĒ |
| Bruto svars | 10 kg |
| Neto svars | 9 kg |
| Pedāļa tips | Parasts pedālis |
| Garums (m) | 1 |
| Kravnesība | 120 kg |
| Produkta nosaukums | bērnu velosipēds/bērnu velosipēds/bērnu velosipēds |
| Krāsa | Sarkans/zils/balts/melns/dzeltens |
| Bremze | Disku bremzes / V veida bremzes / troses bremzes |
| Rāmis | oglekļa tērauda/alumīnija sakausējums |
| Izmērs | 12"/14"/16"/18" velosipēds |
| Riepa | Kenda |
| Logotips | OEM Made.welcome pielāgots logotips |
| Ātrums | 21/7/24/27-ātrums viena ātruma |
| Sertifikāts | CE sertifikāts |
| Atslēgvārdi | bērnu velosipēds/bērnu velosipēds/bērnu velosipēds |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | PE putas, plastmasas maisiņš, pēc tam rievots multfilmu iepakojums katram mtb bērnu velosipēda disku bremžu gabalam 20 18 collu bērnu velosipēds mtb 10 līdz 15 gadus vecs bērnu velosipēds importa velosipēdus no Ķīnas. |
| Osta | Tjandzjiņa, mtb bērnu velosipēdu disku bremzes 20 18 collu bērnu velosipēds mtb 10 līdz 15 gadus vecs bērnu velosipēdu imports no Ķīnas velosipēds |
| Piegādes spēja | 20 000 gab./gab. mēnesī |


【Plašākas polsterētas riepas】 Platākas riepas padara to nosēšanās laukumu lielāku, un stūrēšana ir vienmērīgāka. Pat ja ātrums ir ļoti liels, bērnu velosipēdam nav viegli paslīdēt, tāpēc bērna drošība ir drošāka!


【Droša bremzēšana】 Savlaicīga velosipēda bremzēšana padara jūsu bērna braukšanas procesu drošāku un ģimeni ērtāku.

Populāri tagi: 14 collu bērnu cikls, Ķīna 14 collu bērnu velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nākamo: Zēnu 14 collu bērnu velosipēds
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī



