Kucēnu ratiņi
Produkta ievads
| Nozarei raksturīgi atribūti | |
| Pieteikums | Mazie dzīvnieki |
| Citi atribūti | |
| Izcelsmes vieta | Anhui, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | HB-PC205 |
| Ceļojumu un brīvdabas veids | Mājdzīvnieku ratiņi |
| Produkta nosaukums | mājdzīvnieku ratiņi |
| Materiāls | 600D Oksfordas audums |
| izvērsts Izmērs | 810 * 490 * 990 mm |
| Iepakojuma izmērs | 44*26*61,5cm |
| Riteņu izmērs | 5 collas * 3 |
| N.W/G.W | 7,1/8,1 kg |
| Maksimālā ielāde | 15 kg |
| Krāsa | Pielāgota krāsa |
| OEM un ODM | Silti pieņemams |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | Mērvienība: 1gab/ctn |
| MOQ: 20 gab | |
| Iekraušanas jauda: 950gab/40HQ | |
| Osta | ŠANHAJA, NINGBO |
| Piegādes spēja | 100 000 gab./gab. mēnesī |


Iebūvētais ventilācijas logs izceļ mūsu kucēnu ratiņus, piešķirot prioritāti jūsu kucēna labsajūtai katra brauciena laikā. Šī funkcija veicina optimālu gaisa plūsmu, nodrošinot svaigu un elpojošu vidi jūsu pūkainajam draugam. Logs ir arī noņemams, piešķirot dizainam ērtības, ļaujot pielāgot ratiņus atbilstoši laikapstākļiem vai kucēna vēlmēm.


Pārnesamība satiekas ar praktiskumu ar mūsu kucēnu ratiņu salokāmo dizainu. Šī funkcija, kas ir viegli saliekama, uzlabo ratiņu ērtības, atvieglojot to transportēšanu un uzglabāšanu, kad tie netiek lietoti. Plašajā interjerā ir pietiekami daudz vietas, lai jūsu kucēns varētu ērti atpūsties, padarot to par perfektu mobilo patvērumu jūsu pūkainajam draugam.

Populāri tagi: kucēnu ratiņi, Ķīnas kucēnu ratiņu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri: Mazie suņu ratiņi
Nākamo: Suņu rati maziem suņiem
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







