Suņu rati maziem suņiem
Produkta ievads
| Nozarei raksturīgi atribūti | |
| Pieteikums | Suņi |
| Slēgšanas veids | rāvējslēdzējs |
| Forma | Kvadrāts |
| Raksts | Ciets |
| Citi atribūti | |
| Vienuma veids | Rati |
| Materiāls | Oksforda |
| Izcelsmes vieta | Anhui, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | HB-PC204 |
| Funkcija | Noliktavā |
| Tips | Suņu pārvadātājs mājdzīvnieku ceļojumu soma |
| Funkcija | Saliekams |
| Lietošana | Āra suņu kaķu pārnēsāšanas soma |
| Krāsa | Dzeltens, oranžs, melns, zils, rozā |
| Izmērs | 660 * 500 * 980 mm |
| Piemērots | Mazie mājdzīvnieki Dzīvnieki |
| Priekšrocība | Portatīvie ceļojumi |
| Logotips | Pielāgots logotips ir pieņemts |
| Neto svars | 9,5 kg |
| Funkcija | Mājdzīvnieku suņu kaķu pārvadātājs |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | Kartona kaste |
| Pārdod vienības: | Viens vienums |
| Viena iepakojuma izmērs: | 440 * 275 * 590mm |
| Viena bruto svars: | 10,4 kg |


Daudzpusība ieņem centrālo vietu ar mūsu suņu ratiņu salokāmo dizainu. Šī funkcija, kas ir viegli saliekama, uzlabo ratiņu pārnesamību, padarot tos par ideālu izvēli mājdzīvnieku īpašniekiem, kas atrodas ceļā. Šos ratiņus atšķir to novatoriskā pārveide par mājdzīvnieku mugursomu, piedāvājot jums iespēju bez problēmām pārslēgties starp režīmiem, pielāgojoties jūsu dažādajām vajadzībām āra ekskursiju laikā.


Triecienu absorbcijas funkcija piešķir papildu komforta slāni, nodrošinot vienmērīgu braukšanu pat nelīdzenā reljefā. Neatkarīgi no tā, vai pārvietojaties pa pilsētas ietvēm vai izbaudāt dabas taku, mūsu suņu ratiņi garantē maigu un ērtu ceļojumu jūsu mazajiem suņiem. Apliecinot mūsu apņemšanos nodrošināt pieņemamu cenu, mēs esam priecīgi piedāvāt izdevīgu cenu, padarot šos augstākās klases ratiņus pieejamus visiem mājdzīvnieku īpašniekiem.

Populāri tagi: suņu rati maziem suņiem, Ķīnas suņu rati maziem suņiem ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri: Kucēnu ratiņi
Nākamo: Suņu ratiņi
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī






