Rotaļlietas Saliekamais skrejritenis
Produkta ievads
| Citi atribūti | |
| Vecums | 3 - 6 gadi, 8-12 gadi, 2-12, 3-15 |
| Riteņa materiāls | PU |
| Korpusa Materiāls | Alumīnijs, neilons, PP |
| Saliekams | Jā |
| Sēdeklis iekļauts | Jā, NĒ |
| Riteņa numurs | Trīs |
| Regulējams augstums | Jā |
| Maksimālais ātrums | <3,6km/h |
| gaisma iekļauta | NĒ, jā |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | BTM-922 |
| Produkta nosaukums | bērnu skrejritenis |
| Rāmis | Viss alumīnija stabs+ABS plastmasa+PU diski |
| Izmērs | 69*56*52cm |
| Bremze | Kāju bremze |
| Krāsa | sarkans, zils, rozā, grafiti |
| Priekšējā riepa | 120 * 35 mm |
| Aizmugurējā riepa | 80 * 24 mm |
| Riepu tips | PU vieglie riteņi |
| Iepakošana | 1 gab./krāsu kaste, 6 gab./kartona |
| Kartona izmērs | Kartona izmērs |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | Kartona iepakojumu var pielāgot atbilstoši klientu prasībām |
| Osta | Tjandzjiņas osta, Qingdao osta |
| Piegādes spēja | 50 000 kastes/kastes dienā |
BĒRNU SKOLĒTERIS - 2-IN-1 DIZAINĀ: mūsu daudzpusīgajam skrejritenim, pateicoties integrētajam saliekamajam sēdeklim, ir iespēja gan stāvēt, gan sēdēt. 3-Riteņu dizains nodrošina izcilu stabilitāti, aprīkots ar izturīgiem, īpaši gludiem slīdošiem riteņiem, kas iedegas ripojot!
SĒDĒT VAI STĀVĒJOŠS SKOLTERIS: Izstrādāts ar noliekšanās un stūrēšanas tehnoloģiju, jūsu bērns var viegli pagriezties, noliecoties, kas palīdz uzlabot viņa līdzsvaru. Viņi var izvēlēties braukt stāvus vai sēdus, un sēdeklis ir viegli noņemams tiem, kas dod priekšroku skriet bez tā.
Populāri tagi: rotaļlietu saliekamais skrejritenis, Ķīnas rotaļlietu saliekamo motorolleru ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri: Chhote Baccon Ki Scooty
Nākamo: Kiddie skrejritenis
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī








