Bīdāms, pagriežams balansējošais četru riteņu auto
Produkta ievads
| Vecums: | 3 - 6 gadi, 6-8 gadi, 8-12 gadi,<3 years |
| Riteņa materiāls: | Plastmasa |
| Korpusa materiāls: | Plastmasa, alumīnijs |
| Saliekams: | Jā |
| Sēdeklis iekļauts: | Jā |
| Riteņa numurs: | Trīs |
| Regulējams augstums: | Jā |
| Maksimālais ātrums: | >3,6km/h, <3,6km/h |
| iekļauta gaisma: | Jā |
| Zīmola nosaukums: | DAODEBAO |
| Modeļa numurs: | LS-1008 |
| Krāsa: | Zila, rozā, pelēka |
| Ķermeņa izmērs: | 56*31*44cm |
| Kartona izmērs: | 73*59*52cm |
| Iepakojums: | 8gab vienā kastītē |
| N.W/G.W: | 18 KG/16KG |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Maksimālā slodze: | 50kg |
| MOQ: | 80gab |
| LOGOTIPS: | Pielāgots |
| HS KODS: | 9503001000 |

Iepazīstinām ar mūsu Slide Twisting Balancing Car Four Wheel — revolucionāru uzbraucamu rotaļlietu, kas radīta, lai jūsu mazajam radītu nebeidzamu jautrību un aizrautību. Šī dinamiskā balansēšanas automašīna nav tikai rotaļlieta; tas ir aizraujošs piedzīvojums, kas gaida savu gaitu. Šis balansēšanas automobilis ir izstrādāts precīzi un papildināts ar novatoriskām funkcijām, un tas piedāvā nepārspējamu pieredzi, kas apvieno izklaidi, drošību un stilu.

Mūsu Slide Twisting Balancing Car centrā ir pretslīdes stūre, kas nodrošina stingru satvērienu un uzlabo jūsu bērna vadāmību, viņam viegli manevrējot. Bet tas vēl nav viss – šis balansējošais auto atdzīvojas ar burvīgo krāsaino gaismu spīdumu un mūzikas melodiju. Spilgtās gaismas rada burvīgu vizuālo skatu, pievienojot katram braucienam papildu burvju slāni. Pārī ar apburošām melodijām šī līdzsvarojošā automašīna pārveido spēles laiku maņu baudījumā, stimulējot jūsu bērna dzirdes un redzes sajūtas.

Komforts ieņem centrālo vietu ar mūsu balansēšanas automašīnu, kurā ir plīša un ērts sēdeklis, kas nodrošina mājīgu patvērumu jūsu mazajam. Šis ergonomiskais dizains nodrošina, ka jūsu bērns var spēlēt stundām ilgi bez diskomforta, veicinot ilgstošas rotaļu sesijas, kas piepildītas ar smiekliem un prieku.

Drošība ir vissvarīgākā, un mūsu Slide Twisting Balancing Car lepojas ar stabilu četru riteņu korpusu, kas novērš apgāšanās, piedāvājot stabilitāti un līdzsvaru dažādās reljefās. Izgatavots pilnībā no videi draudzīga PP materiāla, šis balansējošais auto ir ne tikai izturīgs, bet arī videi draudzīgs, veicinot zaļāku planētu nākamajām paaudzēm. Inovatīvie rēķina klusie riteņi garantē vienmērīgu un klusu braukšanu, ļaujot jūsu bērnam netraucēti izpētīt iekštelpās un ārā, padarot rotaļu laiku patīkamu gan bērniem, gan vecākiem.

Izvēlieties kādu no dinamiskām krāsām, kas atbilst jūsu bērna vēlmēm, piešķirot viņu rotaļu piedzīvojumiem personisku pieskārienu. Neatkarīgi no tā, vai tā ir spilgti sarkana, jautra dzeltena vai nomierinoša zila, ir krāsa, kas atbilst ikviena mazā pētnieka gaumei, uzlabojot viņu piederības sajūtu un lepnumu par savu līdzsvarojošo automašīnu.

Ieguldiet sava bērna laimē un attīstībā ar mūsu Slide Twisting Balancing Car Four-Wheel — dinamisku un vizuāli stimulējošu braucienu, kas apvieno drošību, izklaidi un ekoloģisko apziņu. Skatieties, kā viņu acis iedegas sajūsmā, viņu smiekli piepilda gaisu, un viņu pārliecība pieaug ar katru pagriezienu. Izvēlieties balansējošu automašīnu, kas ne tikai sniedz nebeidzamu jautrību, bet arī bagātina viņu maņu pieredzi, veicinot zinātkāri un radošumu. Paceliet spēles laiku jaunās virsotnēs, izmantojot mūsu bīdāmo, balansējošu četru riteņu automašīnu, un izveidojiet lolotas atmiņas, kas paliks visu mūžu. Uzdāviniet savam bērnam izpēti un piedzīvojumu – izvēlieties savam mazajam labāko.

Populāri tagi: slīdēšanas vērpšanas līdzsvarošanas auto četru riteņu, Ķīnas slīdēšanas pagrieziena balansēšanas automašīnu četru riteņu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







