Kiddie skrejritenis
Produkta ievads
| Vecums | 3 - 6 gadi, 8-12 gadi, 2-12, 3-15 |
| Riteņa materiāls | PU |
| Korpusa Materiāls | Alumīnijs, neilons, PP |
| Saliekams | Jā |
| Sēdeklis iekļauts | Jā, NĒ |
| Riteņa numurs | Trīs |
| Regulējams augstums | Jā |
| Maksimālais ātrums | <3,6km/h |
| gaisma iekļauta | NĒ, jā |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | BTM-921 |
| Produkta nosaukums | bērnu skrejritenis |
| Rāmis | Viss alumīnija stabs+ABS plastmasa+PU diski |
| Izmērs | 69*56*52cm |
| Bremze | Kāju bremze |
| Krāsa | sarkans, zils, rozā, grafiti |
| Priekšējā riepa | 120*35mm |
| Aizmugurējā riepa | 80*24mm |
| Riepu tips | PU vieglie riteņi |
| Iepakošana | 1 gab./krāsu kaste, 6 gab./kartona |
| Kartona izmērs | Kartona izmērs |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | Kartona iepakojumu var pielāgot atbilstoši klientu prasībām |
| Osta | Tjandzjiņas osta, Qingdao osta |
| Piegādes spēja | 50 000 kastes/kastes dienā |
Drošība un stabilitāte: platā klāja dizains padara šo mazuļu skrejriteni ideāli piemērotu bērniem vecumā no 2-5, piedāvājot stabilu braukšanu agrīniem skolēniem.
Jautri un saistoši: ar krāsainiem LED riteņiem un mūzikas funkciju šis bērnu skrejritenis izklaidē mazuļus, vienlaikus veicinot aktīvas rotaļas.
Daudzpusīga augstuma regulēšana: regulējamā stūre ļauj pielāgot to bērnam augot, padarot to piemērotu bērniem vecumā no 3-12.
Divkāršas braukšanas iespējas: Šis skrejritenis ir aprīkots ar ērtu sēdekli, un tas ļauj bērniem sēdēt vai stāvēt braukšanas laikā, apmierinot dažādas braukšanas vēlmes.
Populāri tagi: kiddie skrejritenis, Ķīnas bērnu motorolleru ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī






