Ar tālvadības pulti vadāms brauciens ar automašīnu
Produkta ievads
| Nozarei raksturīgi atribūti | |
| Materiāls | Plastmasa |
| Jauda | Akumulators |
| Citi atribūti | |
| Vecumu grupa | No 2 līdz 4 gadiem, no 5 līdz 7 gadiem |
| Izcelsmes vieta | Džedzjana, Ķīna |
| Tips | Automašīna |
| Stils | Brauciens Ieslēgts Rotaļlieta |
| Dzimums | Unisex |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | PHXH-JC111A |
| Produkta nosaukums | Lielas rotaļu automašīnas bērniem |
| Krāsa | Sarkans/rozā sarkans/balts/melns/rozā |
| Riteņi | 4 EVA riepas |
| Produkta izmērs | 100*65*72 CM |
| Iepakojuma izmērs | 100,5*55,5*33cm |
| Motors | 30W*2 |
| Akumulators | 12V4.5A H*1 |
| CBM | 0.184 |
| G.W./N.W | 14,1/16,8KG |
| Funkcija | Viena taustiņa palaišana, uz priekšu un atpakaļ, liels un mazs ātrums, skaņas signāls |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | 1.Customer design BOX ir pieejams, var izturēt kritiena testu 2. Piecu vai trīs slāņu gofrēta kartona kaste ar formas pārsegu rotaļu automašīnu augšpusē. 3. Riteņi un atsevišķas detaļas ir ievietotas sānu plastmasas maisiņos 4. Produktu skaits konteinerā ir atkarīgs no kartona kastes izmēra 5. Vienā konteinerā var ievietot dažādas preces, daudzumu, lūdzu, konsultējieties ar pārdošanu |
| Osta | Šanhaja |
| Piegādes spēja | 1000 gabali/gab. mēnesī brauciens ar bērnu elektrisko automašīnu |


Brauciens sākas ar vienkāršu vienas pogas iedarbināšanu, nodrošinot vieglumu un ērtības jaunajiem autovadītājiem. Uz priekšu un atpakaļgaitā pieejamās opcijas kopā ar liela un zema ātruma iestatījumiem nodrošina dinamisku un daudzpusīgu braukšanas pieredzi. Lai gan var nebūt iebūvēta mūzika, autentiskā signāltaures skaņa piešķir reālisma pieskaņu, padarot katru braucienu par aizraujošu un saistošu pieredzi.


Uzbraucamā automašīna ir aprīkota ar dubultdurvīm ne tikai stilīgam pieskārienam, bet arī vieglai piekļuvei, nodrošinot autentisku un aizraujošu braukšanas pieredzi. 2.4G tālvadības pults funkcija pievieno papildu uzraudzības līmeni, ļaujot vecākiem vadīt un nodrošināt drošu rotaļu laiku saviem mazajiem. Četru riteņu amortizatori garantē vienmērīgu un ērtu braukšanu pat nedaudz nelīdzenā reljefā.


Nepalaidiet garām iespēju painteresēties un pasūtīt šo neparasto papildinājumu sava bērna rotaļu laikam. Izceliet viņu piedzīvojumus ar braucamo automašīnu, kas vienā neatvairāmā iepakojumā nemanāmi apvieno progresīvas tehnoloģijas, drošības funkcijas un aizraujošu dizainu. Laipni lūdzam savu bērnu pasaulē, kurā katrs brauciens ir jautrības, neatkarības un radošuma izpēte, nodrošinot bērnību, kas piepildīta ar lolotām atmiņām.
Populāri tagi: tālvadības vadāmais brauciens ar automašīnu, Ķīnas tālvadības brauciens ar automašīnu ražotājiem, piegādātājiem, rūpnīcām
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī






