Produkta ievads
| Nozarei raksturīgi atribūti | |
| Materiāls | Plastmasa |
| Jauda | Akumulators |
| Citi atribūti | |
| Vecumu grupa | No 2 līdz 4 gadiem, no 5 līdz 7 gadiem, no 8 līdz 13 gadiem |
| Izcelsmes vieta | Džedzjana, Ķīna |
| Tips | Automašīna |
| Stils | Brauciens Ieslēgts Rotaļlieta |
| Dzimums | Unisex |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | PHXH-JC003 |
| Produkta nosaukums | Bērnu elektriskā automašīna |
| Riteņi | 4 Riteņi |
| Produkta izmērs | 128*70*65cm |
| Kartona izmērs | 132*62*36cm |
| G.W&N.W | 25/20.9 |
| Motors | 40W*2 |
| Akumulators | 12V7AH |
| Vecums | 3-8 gadi |
| Maksimālā ielāde | 30 kg |
| Tālvadība | 2,4 G tālvadības pults |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | 7 slāņu kartona kārba 1 gab. iepakojums 1 gab. kartona kastītē Komplektā lādētājs un skrūvju komplekti Katrs iepakojums, ieskaitot lietošanas rokasgrāmatu Bezmaksas klientu logotipa apdruka uz kartona un uzlīmes uz automašīnām |
| Osta | Šanhaja |
| Piegādes spēja | 2500 Gab/Gb/Mēnesī bērnu rotaļlietas brauciens ar automašīnu |


Izklaide ieņem centrālo vietu ar USB, Bluetooth un MP3 saskarnēm, nodrošinot, ka jūsu bērns var baudīt savas iecienītākās melodijas, atrodoties ceļā. Sešu riteņu amortizatori garantē vienmērīgu un ērtu braukšanu, ļaujot netraucēti pārvietoties pa dažādiem reljefiem. Divviru durvis piešķir reālisma pieskaņu, radot autentisku braukšanas pieredzi jūsu jaunajam piedzīvojumu meklētājam.


Pateicoties uzbraucamo rotaļlietu daudzpusībai un pielāgojamībai, viegli pārvietojieties pa dažādiem reljefiem. Ērtie un biezie sēdekļi piešķir prioritāti jūsu bērna komfortam, nodrošinot, ka ilgas rotaļas ir patīkamas, neradot nogurumu. Īpaši ilgstošais akumulators garantē ilgāku atskaņošanas laiku, nodrošinot nepārtrauktas laimes un satraukuma stundas.


Nepalaidiet garām iespēju painteresēties un pasūtīt šos neparastos papildinājumus sava bērna rotaļu laikam. Uzlabojiet viņu piedzīvojumus ar uzbraucamām rotaļlietām, kas vienā neatvairāmā iepakojumā nemanāmi apvieno progresīvas tehnoloģijas, drošības funkcijas un pārliecinošu dizainu. Laipni lūdzam savu bērnu pasaulē, kurā katrs brauciens ir jautrības, mūzikas un izdomas pilnas rotaļas izpēte, nodrošinot bērnību, kas piepildīta ar paliekošām atmiņām.
Populāri tagi: tālvadības pults brauciens uz rotaļlietām, Ķīna tālvadības pults brauciens uz rotaļlietu ražotājiem, piegādātājiem, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī








