Automašīnas elektriskā ugunsdzēsēju automašīna Baby Swing bērniem
Produkta ievads
| Nozarei raksturīgi atribūti | |
| Materiāls | Plastmasa |
| Jauda | Akumulators |
| Citi atribūti | |
| Vecumu grupa | 0 līdz 24 mēnešiem, 2–4 gadiem, 5–7 gadiem |
| Izcelsmes vieta | Džedzjana, Ķīna |
| Tips | Automašīna |
| Stils | Brauciens Ieslēgts Rotaļlieta |
| Dzimums | Unisex |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | PHXH-JC008 |
| Produkta nosaukums | Bērnu elektriskā automašīna |
| Maksimālā ielāde | 30 kg |
| Riteņi | 4 Riteņi |
| Kartona izmērs | 68,5*28*33,5cm |
| Produkta izmērs | 68*34*42cm |
| G.W | 5kg |
| N.W | 4kg |
| Motors | 20W*1 |
| Akumulators | 6V4.5AH*1 |
| Vecums | 3-8 gadi |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | 7 slāņu kartona kārba 1 gab. iepakojums 1 gab. kartona kastītē Komplektā lādētājs un skrūvju komplekti Katrs iepakojums, ieskaitot lietošanas rokasgrāmatu Bezmaksas klientu logotipa apdruka uz kartona un uzlīmes uz automašīnām |
| Osta | Šanhaja |
| Piegādes spēja | 3000 gabali/gab. mēnesī mazuļa elektrisko automašīnu brauciens ar ugunsdzēsēju mašīnu |
Iepazīstinām ar Best Ride-On Cars 3 in 1 Push Car, kas ir daudzpusīgs un novatorisks papildinājums jūsu bērna rotaļu laikam, kas nemanāmi pielāgojas viņu augošajām vajadzībām un nodrošina apburošu funkciju klāstu. Šī daudzfunkcionālā stumjamā automašīna ir izstrādāta, lai attīstītos kopā ar jūsu bērnu, piedāvājot trīs pārveidojamus režīmus dinamiskai un aizraujošai rotaļu pieredzei.


Drošība ir galvenā prioritāte ar šo trīs vienā stumjamo automašīnu. Kājas slēdža vadība nodrošina, ka jūsu bērns var bez piepūles pārvietoties pa automašīnu, savukārt iespēja pievienot tentu nodrošina ēnojumu saulainu rotaļu laikā. Stūmējs sniedz papildu ērtības vecākiem, ļaujot ērti vadīt pastaigās vai rotaļu piedzīvojumos.
Par konkurētspējīgām cenām un tiešajā rūpnīcas pārdošanā pieejamais Best Ride-On Cars 3 in 1 Push Car piedāvā pieejamību, nekaitējot kvalitātei. Izdevīgās cenas padara to par pievilcīgu iespēju vecākiem, kuri meklē daudzpusīgu un daudzfunkcionālu automašīnu saviem mazajiem.

Populāri tagi: bērnu šūpoles auto elektriskā ugunsdzēsēju mašīna bērniem, Ķīna bērnu šūpoles automašīnas elektriskā ugunsdzēsēju mašīna bērniem ražotājiem, piegādātājiem, rūpnīcas
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī








