Power Wheel bērnu policijas automašīna
Produkta ievads
| Nozarei raksturīgi atribūti | |
| Materiāls | Plastmasa |
| Jauda | Akumulators |
| Citi atribūti | |
| Vecumu grupa | No 2 līdz 4 gadiem, no 5 līdz 7 gadiem, no 8 līdz 13 gadiem |
| Izcelsmes vieta | Džedzjana, Ķīna |
| Tips | Automašīna |
| Stils | Ride On Toy |
| Dzimums | Unisex |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | PHXH-JC002 |
| Produkta nosaukums | bērnu elektriskā policijas automašīna |
| Funkcija | Ar elektrisko pedāļa vadību un 2,4G četrvirzienu tālvadības pulti |
| Krāsa | melns, balts, sarkans |
| Divi motori | 12V/4.5A |
| produkta izmērs | 110*68*52cm |
| Kartona izmērs | 110*58*37 cm/CBM: 0,236 |
| G.W./N.W. | 24/20 kg |
| Sertifikāts | CE/EN71/EN62115/ASTM F963/ROHS/EMC |


Šī mazuļa automašīna, kas aprīkota gan ar tālvadības pulti, gan ar pašbraukšanas iespējām, piedāvā daudzpusīgu spēļu pieredzi. Vecāki var sēsties pie stūres ar tālvadības pulti, nodrošinot drošu un uzraudzītu braukšanu, savukārt bērni var uzņemties atbildību ar pašbraukšanas vadību, veicinot neatkarības un piedzīvojumu sajūtu.


Divviru durvju iekļaušana piešķir automašīnai reālisma pieskaņu, radot ieskaujošu braukšanas pieredzi jūsu mazajam. Četru riteņu amortizatori vēl vairāk uzlabo gaitu, nodrošinot vienmērīgu un ērtu braucienu dažādos apvidos. Drošība un komforts ir vissvarīgākie, tādēļ šī tālvadības pults automašīna ir uzticama izvēle vecākiem, kuri meklē drošu un patīkamu spēles laiku.


Mūsu mazuļu tālvadības pults automašīna par konkurētspējīgu cenu un pieejama, izmantojot rūpnīcas tiešo pārdošanu, piedāvā par pieņemamu cenu, nezaudējot kvalitāti. Izdevīgās cenas padara to par pievilcīgu iespēju vecākiem, kuri saviem mazajiem meklē daudzfunkcionālu un stilīgu tālvadības automašīnu.

Populāri tagi: jaudas riteņu bērnu policijas automašīna, Ķīnas jaudas riteņu bērnu policijas automašīnu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







