Elektriskās sacīkšu automašīnas, bērnu dreifēšana
Produkta ievads
| Nozarei raksturīgi atribūti | |
| Materiāls | Plastmasa |
| Jauda | Akumulators |
| Citi atribūti | |
| Vecumu grupa | No 2 līdz 4 gadiem, no 5 līdz 7 gadiem |
| Izcelsmes vieta | Džedzjana, Ķīna |
| Tips | Automašīna |
| Stils | Brauciens Ieslēgts Rotaļlieta |
| Dzimums | Unisex |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | PHXY-RT8009 |
| Produkta nosaukums | elektriskais pedālis gokarts |
| Krāsa | sarkans |
| Funkcija | Vadāms ar elektrisko pedāli |
| Motors | 35W*1 |
| Riteņi | 2 Riteņi |
| Produkta izmērs | 74,7*99,8*48,6 cm |
| Kartona izmērs | 102*49*32cm |
| G.W.&N.W | 16,45/13,45 kg |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | 1 * 20 HQ: 96 PCS; 1 * 40 HQ: 247 PCS |


Ienirstiet iespēju pasaulē ar jaudīgajiem 12 V 550 8000apgr./min*2 motoriem, kas šo sacīkšu automašīnu virza ar dinamisku ātrumu un precizitāti. 12V7ah akumulators nodrošina ilgstošu un uzmundrinošu spēles laiku, ļaujot bērnam izbaudīt kustību uz priekšu un atpakaļ, asus pagriezienus pa kreisi un pa labi un 360 grādu rotācijas satraukumu. Pedāļa akselerators nodrošina autentisku braukšanas pieredzi, ļaujot jūsu mazajam sacīkšu braucējam kontrolēt sava brauciena ātrumu un virzienu.


Ar izdevīgu cenu mēs aicinām interesēties un pasūtīt tieši no rūpnīcas. Mūsu apņemšanās piedāvāt kvalitāti par pieejamu cenu nodrošina, ka jūsu bērna ceļojumam ir izcila vērtība. Palieliniet spēles laiku ar elektrisko sacīkšu automašīnu bērnu dreifēšanu — kur saplūst krāsu spektrs, pielāgojamas opcijas un aizraujošas funkcijas, lai radītu neaizmirstamu sacīkšu pieredzi. Laipni lūdzam pasaulē, kur iztēle satiekas ar inovācijām, un katrs brauciens ir jauns piedzīvojums.
Populāri tagi: elektrisko sacīkšu automašīnu bērnu dreifēšana, Ķīnas elektrisko sacīkšu automašīnu bērnu drifta ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







