Jauns 3 riteņu elektriskais modelis
Produkta ievads
| Galvenie atribūti | |
| Nozarei raksturīgi atribūti | |
| Materiāls | Plastmasa |
| Jauda | Akumulators |
| Citi atribūti | |
| Vecumu grupa | No 2 līdz 4 gadiem, no 5 līdz 7 gadiem |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Tips | Automašīna |
| Stils | Brauciens Ieslēgts Rotaļlieta |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | NEL-R1200GS |
| Produkta nosaukums | Brauciet ar automašīnu / bērnu motociklu / mazuļu motociklu |
| Krāsa | Sarkans, balts, balts |
| Akumulators | 6V7AH, var izvēlēties 12v |
| Motors | 390*2 |
| Riteņi | Var izvēlēties riteņus ar gaismu |
| Sēdeklis | Var izvēlēties ādas sēdekli |
| Produkta izmērs | 105*48*76cm |
| G.W.N.W | 15,56/12,66 kg |
| Funkcija | Agrīnā izglītība |
| Apraksts | Vienas pogas palaišana, LED gaisma, USB |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | Iepakojums: 1gab/ctn GW: 15,56 kg ZR: 16,26 kg 40 HQ: 308gab |
| Osta | Tianjin osta vai pēc jūsu pieprasījuma |
| Piegādes spēja | 30 000 gab./gab. mēnesī |

Iepazīstinām ar mūsu visprogresīvāko radīšanu — jauno 3 riteņu elektrisko modeli — revolūciju bērnu mobilitātes pasaulē. Šis gludais un stilīgais elektriskais trīsritenis nav tikai pārvietošanās veids; tas ir piedzīvojums, kas gaida savu gaitu, apvienojot drošību, inovācijas un izklaidi vienā aizraujošā komplektā.

Šis trīsriteņu elektriskais dzinējs, ko darbina divi 390 motori, ir aprīkots ar 6V7A*1 akumulatoru, kas nodrošina jaudīgu un uzticamu braukšanas veiktspēju. Digitālā karšu lasītāja iekļaušana paver iespēju pasauli, ļaujot jūsu bērnam baudīt savas iecienītākās melodijas, stilīgi ceļojot. Tekošā ūdens lampa ar LED priekšējiem lukturiem ne tikai piešķir futūristisku nokrāsu, bet arī nodrošina redzamību, padarot katru braucienu drošu un valdzinošu.


Daudzpusība ieņem centrālo vietu ar jauno 3 riteņu elektrisko modeli. USB interfeiss nodrošina vienkāršu savienojamību, nodrošinot, ka jūsu bērna iecienītākā mūzika vienmēr ir sasniedzama. Agrīnās izglītības mūzika pievieno izglītojošu dimensiju, pārvēršot katru braucienu par jautru mācību pieredzi. Iebūvētie amortizatori garantē vienmērīgu un ērtu braucienu, amortizējot jebkādus izciļņus vai nelīdzenas virsmas, nodrošinot drošu un patīkamu braukšanu.

Paši riteņi kļūst par briļļu ar integrētām gaismām, uzlabojot kopējo estētiku un piešķirot braukšanas pieredzei kaprīzu. Skatieties, kā riteņi atdzīvojas ar košām gaismām, pārvēršot katru braucienu par žilbinošu displeju.

Jaunais 3. riteņu elektriskais modelis, par konkurētspējīgu cenu un ir pieejams tiešai iegādei no rūpnīcas, sola nepārspējamu kvalitātes, drošības un pieejamības kombināciju. Šis trīsritenis nav tikai brauciens; tas ir līdzeklis jūsu bērna iztēlei, kas veicina neatkarību un rada atmiņas, kas paliek visu mūžu. Nepalaidiet garām iespēju palielināt sava bērna rotaļu laiku – jautājiet un pasūtiet jau šodien!

Populāri tagi: jauna modeļa 3 riteņu elektriskie, Ķīnas jauna modeļa 3 riteņu elektriskie ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī






