Labākais bērnu motocikls
Produkta ievads
| Nozarei raksturīgi atribūti | |
| Materiāls | Plastmasa |
| Jauda | Akumulators |
| Citi atribūti | |
| Vecumu grupa | No 2 līdz 4 gadiem, no 5 līdz 7 gadiem, no 8 līdz 13 gadiem |
| Izcelsmes vieta | Džedzjana, Ķīna |
| Tips | Automašīna |
| Stils | Brauciens Ieslēgts Rotaļlieta |
| Dzimums | Unisex |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | PHXH-JC911 |
| Produkta nosaukums | Bērnu rotaļu motocikls |
| Krāsa | Sarkans/balts/zils/dzeltens/oranžs |
| Riteņi | 2 EVA riepas |
| Produkta izmērs | 69*45*39cm |
| Iepakojuma izmērs | 60*28*29cm |
| Motors | Viena piedziņa |
| Akumulators | 6V4.5AH |
| CBM | 0.049 |
| G.W./N.W | 4/5 kg |
| Funkcija | Priekšējo priekšējo lukturu skaņa uz priekšu Mūzika Policijas gaismas sirēnas skaņa |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | 1.Customer design BOX ir pieejams, var izturēt kritiena testu 2. Piecu vai trīs slāņu gofrēta kartona kaste ar formas pārsegu rotaļu automašīnu augšpusē. 3. Riteņi un atsevišķas detaļas ir ievietotas sānu plastmasas maisiņos 4. Produktu skaits konteinerā ir atkarīgs no kartona kastes izmēra 5. Vienā konteinerā var ievietot dažādas preces, daudzumu, lūdzu, konsultējieties ar pārdošanu |
| Osta | Šanhaja |
| Piegādes spēja | 1000 gabali/gab. mēnesī brauciens ar bērnu elektrisko automašīnu |

Izgaismojiet ceļojumu ar valdzinošo gaismas un mūzikas kombināciju, radot multisensoru pieredzi, kas uzlabo katru braucienu. Ērtie sēdekļi nodrošina mājīgu patvērumu jūsu mazajiem, nodrošinot, ka katrs piedzīvojums ir tikpat ērts, kā tas ir aizraujošs. Valdonīgais izskata dizains piešķir vēsu izsmalcinātību, padarot šo bērnu motociklu ne tikai par rotaļlietu, bet arī par izteiksmīgu elementu, kas izceļas braucamo transportlīdzekļu pasaulē.
Kvalitāte ir mūsu galvenā prioritāte, un mūsu Best Kids motocikls ir izstrādāts ar garantētu kvalitāti, lai garantētu drošu un uzticamu braukšanu. Motocikls ir izstrādāts, pievēršot uzmanību detaļām, nodrošinot izturību un ilgmūžību ilgākiem spēles laika piedzīvojumiem. Vienkāršā darbība un izturīgā konstrukcija padara to par ideālu izvēli vecākiem, kuri meklē uzbraucamu rotaļlietu, kas piedāvā gan izklaidi, gan sirdsmieru.
Jautājiet tūlīt un ļaujiet piedzīvojumiem sākt ar mūsu labāko bērnu motociklu — kur katrs brauciens ir ceļojums iztēles un prieka pasaulē. Laipni lūdzam aizraujošu rotaļu iespēju pasaulē!
Populāri tagi: labākais bērnu motocikls, Ķīnas labākie bērnu motociklu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī








