Bērnu elektriskie transportlīdzekļi
Produkta ievads
| Nozarei raksturīgi atribūti | |
| Materiāls | Plastmasa |
| Jauda | Akumulators |
| Citi atribūti | |
| Vecumu grupa | No 2 līdz 4 gadiem, no 5 līdz 7 gadiem |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Tips | Automašīna |
| Stils | Brauciens Ieslēgts Rotaļlieta |
| Dzimums | Unisex |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | PHXH-JC915 |
| Produkta nosaukums | Bērnu elektriskā automašīna |
| Riteņi | 4 EVA riteņi |
| Krāsa | sarkans, melns, balts, zaļš, dzeltens, zils, rozā sarkans |
| Funkcija | Vadāms ar elektrisko pedāli |
| Akumulators | 12V7A |
| Produkta izmērs | 88*46*51cm |
| Kartona izmērs | 83*52*29cm |
| G.W/N.W | 9,7/8,3 kg |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | 1 * 20 HQ: 96 PCS; 1 * 40 HQ: 247 PCS |
| Pārdod vienības: | Viens vienums |
| Viena iepakojuma izmērs: | 120X52X30 cm |
| Viena bruto svars: | 30.{1}} kg |


Satraukuma priekšnoteikums ir viena pieskāriena starta poga, kas nodrošina bezrūpīgu sākumu katram aizraujošajam ceļojumam. Regulējamā ātruma funkcija nodrošina, ka transportlīdzeklis aug kopā ar jūsu bērnu, pielāgojot dažādu prasmju līmeni un veicinot drošu un patīkamu braukšanas pieredzi. Skatieties, kā viņu sejas iedegas sajūsmā, klausoties dinamisku un interaktīvu mūziku, radot multisensorisku piedzīvojumu, kas padara katru braucienu neaizmirstamu.


Izvēlieties no bagātīgas krāsu paletes, nodrošinot bērnam iespēju paust savu personību un vēlmes. Pieejamo krāsu daudzveidība nodrošina, ka katrs transportlīdzeklis ir unikāls un personalizēts, veicinot jaunā vadītāja piederības sajūtu un lepnumu.


Esiet drošs, mūsu apņemšanās nodrošināt pieejamību ir atspoguļota izdevīgā rūpnīcas tiešās pārdošanas cenā. Kvalitāte, drošība un pieejamība ir mūsu misijas pamatā, nodrošinot, ka šie elektriskie transportlīdzekļi piedāvā izcilu vērtību ģimenēm, kuras meklē bagātinošu un izklaidējošu rotaļu pieredzi.

Populāri tagi: bērnu elektriskie transportlīdzekļi, Ķīnas bērnu elektrisko transportlīdzekļu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri: Mazo bērnu motocikls
Nākamo: Labākais bērnu motocikls
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī





