Bērnu elektriskais autokrāvējs
Produkta ievads
| Galvenie atribūti | |
| Nozarei raksturīgi atribūti | |
| Materiāls | Plastmasa |
| Jauda | Akumulators |
| Citi atribūti | |
| Vecumu grupa | No 2 līdz 4 gadiem, no 5 līdz 7 gadiem, no 8 līdz 13 gadiem |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Tips | Automašīna |
| Stils | Brauciens Ieslēgts Rotaļlieta |
| Dzimums | Unisex |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | DLS-08 |
| Tips | Automašīna |
| produkta nosaukums | bērnu elektroauto |
| Stils | Brauciens Ieslēgts Rotaļlieta |
| Sertifikācija | ASTM, EN71, ce, GCC, CCC |
| Akumulators | 12V7AH*1 |
| Motors | 550*2 |
| Sēdeklis | Liels Ērts sēdeklis |
| Produkta izmērs | 112*69*72 cm |
| Kartona izmērs | 103*62*40 cm |
| Neto svars | 14 kg |
| Osta | Tianjin osta vai jebkura osta |
| Piegādes spēja | 6000 komplekti/komplekti mēnesī |

Iepazīstinām ar mūsu bērnu elektrisko autoiekrāvēju — aizraujošu un reālistisku spēles laika piedzīvojumu, kas apvieno iztēli, mācīšanos un nebeidzamu jautrību. Šis elektriskais autoiekrāvējs nav tikai rotaļlieta; tā ir praktiska pieredze, kas ļauj jaunajiem autovadītājiem izpētīt celšanas un transportēšanas pasauli, vienlaikus izbaudot aizraušanos, vadot savu iekrāvēju.

Viena no šī elektriskā autoiekrāvēja izcilajām iezīmēm ir tā ļoti atjaunotais dizains, kas atkārto īsta autoiekrāvēja izskatu un sajūtu. Ar komplektā iekļauto 2,4G tālvadības pulti vecāki var bez piepūles vadīt iekrāvēja kustības, kontrolējot dakšas sviras pacelšanu un nolaišanu. Gaismu pievienošana vēl vairāk uzlabo reālismu, radot ieskaujošu spēles vidi, kas valdzina jaunos prātus.

Drošība un komforts ir mūsu galvenās prioritātes. Iekrāvējam ir paaugstinātas dubultdurvis, kas nodrošina vieglu iekāpšanu un izkāpšanu jauniem vadītājiem. Paplašinātās jostas klusie riteņi ne tikai nodrošina lielisku saķeri, bet arī nodrošina vienmērīgu un klusu braukšanu, ļaujot bērniem viegli pārvietoties pa dažādām virsmām. Aprīkots ar elektriskā rāmja pacelšanas stieņiem un dakšu svirām, kas spēj izturēt 10 kg, šis iekrāvējs piedāvā interaktīvas spēles iespējas, ļaujot bērniem pacelt un transportēt dažādus priekšmetus, veicinot radošumu un problēmu risināšanas prasmes.

Lai uzlabotu braukšanas pieredzi, mūsu iekrāvējam ir amortizatori, kas nodrošina ērtu un stabilu braucienu pat nelīdzenā reljefā. Bagāžnieka iekļaušana palielina glabāšanas vietu, ļaujot jauniem autovadītājiem brauciena laikā ņemt līdzi savas iecienītākās rotaļlietas un dārgumus. Turklāt USB saskarne nodrošina izklaides iespējas, nodrošinot, ka atskaņošanas laiks joprojām ir saistošs un patīkams.

Izturība un ērtības ir mūsu elektriskā autoiekrāvēja galvenās iezīmes. Riepas var aprīkot ar putuplasta diskiem, uzlabojot to izturību un ilgmūžību, nodrošinot, ka iekrāvējs var izturēt aktīvu spēli un piedzīvojumus. Šī funkcija garantē ilgstošu izklaidi, ļaujot bērniem baudīt iekrāvēju daudzus gadus.

Mūsu bērnu elektriskais autokrāvējs piedāvā vairāk nekā tikai izklaidi; tā sniedz vērtīgu iespēju praktiski mācīties un attīstīties. Kad jaunie autovadītāji iesaistās iztēles spēlē, viņi attīsta būtiskas motoriskās prasmes, koordināciju un telpisko izpratni. Iekrāvēja interaktīvā būtība veicina kognitīvo izaugsmi, ļaujot bērniem izpētīt cēloņu un seku attiecības un eksperimentēt ar dažādiem scenārijiem.
Rezumējot, mūsu bērnu elektriskais autokrāvējs ir vārti uz radošuma un izpētes pasauli. Ar savu reālistisku dizainu, tālvadības pults iespējām, reālistiskām funkcijām un izturīgo konstrukciju tas piedāvā nepārspējamu spēles pieredzi jaunajiem piedzīvojumu meklētājiem. Pievienojieties mums, lai radītu lolotas atmiņas un sniegtu spēku jauniem prātiem – izvēlieties mūsu bērnu elektrisko autoiekrāvēju un vērojiet, kā iztēle planē un uzplaukst prasmes.
Populāri tagi: bērnu elektrisko autoiekrāvēju, Ķīnas bērnu elektrisko autoiekrāvēju ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī








