Vīriešu kalnu velosipēds
Produkta ievads
| Rāmja materiāls | Tērauds |
| Dakšu materiāls | Tērauds |
| Dakšu piekare | Jā |
| Bremžu sistēma | Disku bremzes |
| Riteņa izmērs | 26" |
| Zobrati | 24 Ātrums |
| Citi atribūti | |
| Loka materiāls | Tērauds |
| Riepu platums | 26*2.5" |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Modeļa numurs | HBMMS-KLLBL |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Rāmja veids | Cietais rāmis (neaizmugurējais amortizators) |
| Pedāļa tips | Parasts pedālis |
| Kravnesība | 150 kg |
| Garums (m) | 1.8 |
| Neto svars | 18,2 kg |
| Bruto svars | 22,1 kg |
| Riepa | 26*4.0 |
| Dakša | Piekares dakša |
| Riteņa tips | Spieķu ritenis |
| Pārslēdzējs | EF5S1-7 TZ-50 TZ-30 |
| Logotips | OEM Made.welcome pielāgots logotips |
| Krāsa | Prasības |
| Tirgus | valstis |
| Rokturis | SM sakausējums |
| Brīvraita | 11-13-15-17-19-21-24-27-31-35-40 |
| Riepa un kamera | 24/26/20*1,95/2,125 melnā riepa |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | kalnu velosipēds , kalnu velosipēds , velosipēds , velosipēdi , mtb , bicicleta de montana |
| 85% 25 SKD | |
| Osta | Tjaņdzjiņa |
| Piegādes spēja | 2500 gab./gab. mēnesī |


Mūsu kalnu velosipēds, kas aprīkots ar 21-ātruma pārvades sistēmu, piedāvā daudzpusīgas pārnesumu iespējas, ļaujot jums bez piepūles pārvarēt gan stāvus kāpumus, gan straujus nobraucienus. Izvēlieties no neskaitāmām krāsām, kas atbilst jūsu stilam, un izbaudiet pielāgošanas brīvību, izmantojot mūsu pielāgoto krāsu atbalstu, ļaujot jums braukt ar velosipēdu, kas patiesi atspoguļo jūsu personību.


Mūsu kalnu velosipēds ir ne tikai augstas veiktspējas pavadonis, bet arī par pieņemamu cenu. Izmantojot rūpnīcas tiešo pārdošanu, mēs piedāvājam izdevīgu cenu, neapdraudot kvalitāti. Laipni lūdzam, lai uzzinātu un pasūtītu savu vīriešu kalnu velosipēdu, kur kvalitāte sakrīt ar pieņemamu cenu. Izceliet savus riteņbraukšanas piedzīvojumus ar velosipēdu, kurā apvienots stils, izturība un inovācijas, jo jūsu ceļojums ir pelnījis tikai labāko. Ar pārliecību apskaujieties ārpus telpām un ļaujiet mūsu kalnu velosipēdam kļūt par transportlīdzekli, kas virza jūs uz jaunām aizraušanās un izpētes virsotnēm.
Populāri tagi: vīriešu kalnu velosipēdu, Ķīnas vīriešu kalnu velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nākamo: Saliekams kalnu velosipēds
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī






