Kalnu velosipēds vīriešiem un sievietēm
Produkta ievads
| Galvenie atribūti | |
| Nozarei raksturīgi atribūti | |
| Rāmja materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Dakšu materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Dakšu piekare | Jā |
| Bremžu sistēma | Dubultdisku bremzes |
| Riteņa izmērs |
20"22" |
| Zobrati | 7 Ātrums |
| Citi atribūti | |
| Loka materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Riepu platums | 20*2.15" |
| Izcelsmes vieta | Tjandzjiņa, Ķīna |
| Modeļa numurs | FSD-MBZ2022 |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Rāmja veids | Cietais rāmis (neaizmugurējais amortizators) |
| Pedāļa tips | Parasts pedālis |
| Kravnesība | 200 kg |
| Garums (m) | 1.7 |
| Neto svars | 18 kg |
| Bruto svars | 21 kg |
| Saliekams | Nē |
| Mācību riteņi | Nē |
| Piegādes spēja | 500 000 kastītes/kastes mēnesī |

Iepazīstinām ar mūsu vīriešu un sieviešu kalnu velosipēdu, kas ir ideāls stila, veiktspējas un izturības sajaukums, kas ir rūpīgi izstrādāts, lai apmierinātu gan vīriešu, gan sieviešu piedzīvojumu garus. Šis kalnu velosipēds ir izstrādāts precīzi un novatoriski, un tas ir jūsu ideāls sabiedrotais, lai iekarotu nelīdzenus apvidus un izpētītu dabas brīnumus.

Šī izcilā velosipēda sirds ir tā jaunajā alumīnija sakausējuma iekšējā kabeļu maršrutēšanas rāmī, kas ir mūsdienu inženierijas apliecinājums. Kuder amortizators ar bloķējošu priekšējo dakšu nodrošina vienmērīgu un ērtu braukšanu, amortizējot triecienus un triecienus, ļaujot jums viegli tikt galā ar sarežģītām takām.

Izstrādāts optimālai vadībai un manevrētspējai, jaunais 105 bāri un alumīnija kāts nodrošina stabilu un atsaucīgu satvērienu. Augstākās klases un ērtais sēdeklis kopā ar alumīnija sakausējuma radžotu sēdekļa statni piedāvā izcilu atbalstu, nodrošinot komfortu pat ilgstošu braucienu laikā. Ruipute mehāniskās disku bremzes nodrošina drošu bremzēšanas spēku, garantējot jūsu drošību stāvos nobraucienos un sarežģītos pagriezienos.

Velosipēda izcilo veiktspēju vēl vairāk uzlabo Shimano 7-gabala kasete un Shimano RS25 pārslēdzējs, kas savienots pārī ar Shimano TZ31 aizmugurējo pārslēdzēju, nodrošinot vienmērīgu un precīzu pārnesumu pārslēgšanu. TEC ķēde un Wang Zheng Bearing anodēta sarkanā alumīnija vārpstas apvalks veicina velosipēda efektivitāti un izturību, nodrošinot nevainojamu pedāļu mīšanas pieredzi.

Ripojot uz Henry divslāņu diskiem un Jianda 20*2.1 melnām riepām, šis kalnu velosipēds piedāvā izcilu saķeri un stabilitāti, padarot to par ideālu izvēli bezceļa piedzīvojumiem. Aizzīmogotais apakšējais kronšteins ar ūdensnecaurlaidīgām skrūvēm palielina velosipēda ilgmūžību, ļaujot bez raizēm izpētīt dažādus reljefus.

Mūsu vīriešu un sieviešu kalnu velosipēdi, kas ir pieejami plašā krāsu un stilu klāstā, nav tikai pārvietošanās veids; tā ir jūsu personības un stila izpausme. Pielāgošana ir apsveicama, ļaujot jums izveidot velosipēdu, kas patiesi pārstāv jūs.

Izbaudiet bezceļa riteņbraukšanas aizraušanos ar mūsu kalnu velosipēdu vīriešiem un sievietēm, kur katra taka kļūst par aizraujošu piedzīvojumu. Ar izdevīgu cenu un rūpnīcas tiešo pārdošanu, mēs aicinām jūs interesēties un veikt pasūtījumu jau šodien. Izbaudiet izpētes brīvību un paceliet savas brīvdabas aizbēgšanas iespējas jaunos augstumos – izvēlieties mūsu kalnu velosipēdu un dodieties neaizmirstamos ceļojumos ar pārliecību un stilu.
Populāri tagi: vīriešu un sieviešu kalnu velosipēdu, Ķīnas vīriešu un sieviešu kalnu velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī








