Iesācēju kalnu velosipēds
Produkta ievads
| Rāmja materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Dakšu materiāls | Tērauds |
| Dakšu piekare | Jā |
| Bremžu sistēma | Disku bremzes |
| Riteņa izmērs | 29" |
| Zobrati | 24 Ātrums |
| Citi atribūti | |
| Loka materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Riepu platums | 29*2.125" |
| Izcelsmes vieta | Tjandzjiņa, Ķīna |
| Modeļa numurs | HBMMS-LHJ |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Rāmja veids | Cietais rāmis (neaizmugurējais amortizators) |
| Pedāļa tips | Parasts pedālis |
| Kravnesība | 100 kg |
| Neto svars | 16 kg |
| Bruto svars | 18 kg |
| Rāmis | 29" SAKAUSĒJUMA RĀMIS |
| Pārslēdzējs | 24 ātrumi |
| Stūre | TĒRAUDA stūre, sakausējuma kāts |
| Bremze | Disku bremzes |
| Rim | Leģēta dubultsienu mala |
| RIEPA | 29" *2,125, MELNA RIEPA |
| ĶĒDES RATS UN KLOĶIS | TĒRAUDA ED 3 gabalu ĶĒDES RATIENS&KLOĶIS |
| BRĪRVITE | ĶĪNIEŠU 8 DAĻU BRĪRVITE |
| PEDĀLIS | SAKAUSĒJUMA PEDĀLIS |
| SEKLI | MTB ĒRTI SEKLI |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | (1) SKD 85% 1 gab./1 CTN viens 20fcl var ielādēt 130gab viens 40HQ var ielādēt 380 gab (2) CKD 4PCS / 1CTN viens 20fcl var ielādēt 450 gab viens 40HQ var ielādēt 1052 gab |
| Osta | Xingang osta -Tjaņdzjiņa |
| Piegādes spēja | 2000 gab./gab. mēnesī |


Mūsu apņemšanās aizsargāt vidi ir acīmredzama, izmantojot videi draudzīgu elektrostatisko krāsu, nodrošinot rāmja gludu apdari, vienlaikus samazinot mūsu ekoloģisko pēdu. Izvēlieties no vairāku krāsu paletes, lai izteiktu savu personīgo stilu, un tiem, kas meklē patiesi unikālu izskatu, izmantojiet mūsu pielāgotās krāsu iespējas, lai pielāgotu velosipēdu savām vēlmēm.


Seglojiet komfortam ar sabiezinātajiem un ērtajiem segliem, nodrošinot patīkamu braukšanas pieredzi pat ilgāku ekskursiju laikā. Sabiezinātās riepas piešķir papildu amortizācijas un stabilitātes slāni, ļaujot iesācējiem vairot pārliecību, risinot jaunus izaicinājumus savā velobraucienā.


Pieejamība atbilst kvalitātei ar mūsu rūpnīcas tiešo pārdošanu, piedāvājot izdevīgu cenu iesācēju kalnu velosipēdam ar daudzām funkcijām. Mēs atzinīgi vērtējam pieprasījumus un pasūtījumus, aicinot jūs uzsākt savu riteņbraukšanas piedzīvojumu ar uzticamu un budžetam draudzīgu kompanjonu. Aptveriet takas aizraušanos, attīstiet savas prasmes un veidojiet paliekošas atmiņas ar mūsu kalnu velosipēdu iesācējiem — kur katrs brauciens ir solis pretī bezceļa riteņbraukšanas mākslas apguvei.
Populāri tagi: iesācēju kalnu velosipēdu, Ķīnas iesācēju kalnu velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nākamo: Vīriešu kalnu velosipēds
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







