Labākie Mtb velosipēdi
Labākajiem MTB velosipēdiem ir pastiprināti alumīnija sakausējuma rāmji, priekšējās dakšas piekare, platas riepas izcilai saķerei, kas paredzētas sarežģītiem reljefiem un braukšanai pilsētā. Tie piedāvā visa ķermeņa vingrojumus un garīgo relaksāciju, apvienojot kvalitāti, pieņemamu cenu un uzticamu pēcpārdošanas servisu tieši no ražotāja.
Produkta ievads
| Rāmja materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Dakšu materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Dakšu piekare | Jā |
| Bremžu sistēma | Disku bremzes |
| Riteņa izmērs | 24"26" |
| Zobrati | 21 Ātrums |
| Citi atribūti | |
| Loka materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Riepu platums | 26*2.125 |
| Izcelsmes vieta | Tjandzjiņa, Ķīna |
| Modeļa numurs | AVERIL-MTB |
| Zīmola nosaukums | AVERILS |
| Rāmja veids | Pilns triecienizturīgs rāmis |
| Pedāļa tips | Pērļu pedālis |
| Kravnesība | 150 kg |
| Garums (m) | 1.8 |
| Neto svars | 15 kg |
| Bruto svars | 18 kg |
| Produkta nosaukums | kalnu velosipēds |
| Rāmis | Alumīnija sakausējums 6061 |
| Bremze | Dics Bremze |
| Riepa | 26*2,125 KENDA |
| Pārslēdzējs | SHIMANO 21 Ātrums |
| Logotips | Pielāgots logotips pieņemt |
| Diapazons | 50-80 km |
| Izmērs | 26''*15/26*17/27.5*15/27.5*17/27.5*19/29*15/29*17/29*19/29*21 |
| Dakša | Piekares dakša |
| Sertifikāts | CE sertifikāts |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | 85% SKD eksporta standarta iepakojums |
| Osta | Tjandzjiņas osta |
| Piegādes spēja | 10000 gab./gab. mēnesī |


Šo izcilo braucienu pamatā ir pastiprināts rāmis, kas ir rūpīgi izstrādāts, lai izturētu sarežģītu reljefu. Izturīgā konstrukcija nodrošina ilgmūžību, padarot šos kalnu velosipēdus par uzticamiem pavadoņiem visās jūsu āra izbraucienos. Iekarojiet katru taku ar pārliecību, pateicoties platajām un satvērējām riepām, kas nodrošina izcilu saķeri uz dažādām virsmām, sākot no nelīdzenām kalnu takām līdz meža takām un ne tikai.


Iegremdējieties visa ķermeņa vingrinājumu aizraušanās laikā, mīnējot pedāļus pa viļņainām ainavām. Kalnu riteņbraukšana nav tikai sports; tas ir holistisks treniņš, kas iesaista ķermeņa apakšējo un augšējo daļu, kā arī galvenās muskuļu grupas. Papildus fiziskajām priekšrocībām riteņbraukšana dabiskā vidē sniedz garīgu atpūtu, piedāvājot atpūtu no ikdienas dzīves steigas un burzmas.


Esiet drošs, mūsu saistības ir ne tikai jūsu pirkums. Mēs piedāvājam garantētu pēcpārdošanas servisu, nodrošinot, ka jūsu riteņbraukšanas pieredze ir vienmērīga un patīkama. Ar izdevīgu cenu šie izcilie kalnu velosipēdi ir pieejami uzziņai un pasūtīšanai, piedāvājot tiešu piekļuvi kvalitātei un veiktspējai.

Populāri tagi: labākie mtb velosipēdi, Ķīnas labākie mtb velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nākamo: Hard Tail kalnu velosipēds
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī




