Kalnu sniega elektriskais velosipēds
Produkta ievads
| Zobrati | 7 Ātrums |
| Rāmja materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Riteņa izmērs | 26" |
| spriegums | 48V |
| Enerģijas padeve | Litija akumulators |
| Bremžu sistēma | Disku bremzes |
| Akumulatora ietilpība | 10,5AH |
| Citi atribūti | |
| Motora pozīcija | Aizmugurējās rumbas motors |
| Akumulatora pozīcija | Integrēts akumulators |
| Viedais tips | Sensors, elektronisks, digitāls |
| Izcelsmes vieta | Guanduna, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | DGCS-X0 |
| Diapazons uz jaudu | >60 km |
| Maksimālais ātrums | 30-50Km/h |
| Griezes moments | 70-80 Nm |
| Uzlādes laiks | >3 stundas |
| Produkta nosaukums | Elektriskais kalnu velosipēds |
| Akumulators | 48V 10,5Ah litija akumulators |
| Motora jauda | 500W |
| Displejs | LCD digitālais displejs/instruments MPH |
| Bremze | Hidrauliskās disku bremzes |
| Dakša | Suspersijas dakša |
| Riepa | 26*4.0 |
| Kravnesība | 200 kg |
| Lipo lādētāja iespējas | 48V2A /100~240Vac 50-60Hz |
| Braukšanas režīms | Pure Electric Power Driving + pedāļa palīgs |
| Piegādes spēja | 600 gab./gab. mēnesī |

Iepazīstinām ar kalnu sniega elektrisko velosipēdu, kas ir jaudas, daudzpusības un visprogresīvākā dizaina iemiesojums, kas paceļ jūsu bezceļa piedzīvojumus jaunos augstumos. Šis elektriskais velosipēds ir izstrādāts ar precizitāti un uzmanību detaļām, un tas ir pielāgots piedzīvojumu meklētāju prasībām, nodrošinot nepārspējamu pieredzi brīvā dabā.

Ar izturīgu 26 x 4.{2}} riepu izmēru Mountain Snow elektriskais velosipēds bez piepūles tiek galā ar sarežģītiem reljefiem, nodrošinot nepārspējamu saķeri un stabilitāti. Pielāgojamās krāsu opcijas ļauj braukt stilīgi, paužot savu individualitāti, pārvietojoties pa sniegotām ainavām vai kalnu takām. Viegls, bet izturīgs alumīnija sakausējuma rāmis ar 29 kg neto svaru nodrošina perfektu līdzsvaru starp izturību un manevrētspēju.

Šis elektriskais velosipēds, ko darbina daudzpusīgs 350 W-1000W motors, ko papildina 36 12G spieķi, nodrošina dinamisku ātruma diapazonu no ērtiem 25/stundā līdz aizraujošiem 50/stundā. Litija akumulators, kura jauda ir no 48V10,4A līdz 48V25A, nodrošina iespaidīgu diapazonu no 40 kilometriem līdz satriecošiem 80 kilometriem, ļaujot bez raizēm doties ilgstošā ceļojumā.

Viedais centrālās vadības lielais krāsu ekrāns, P68 ūdensizturīgs, kalpo kā velosipēda nervu centrs, nodrošinot reāllaika informāciju par jūsu braucienu. Trīs braukšanas režīmi — tīrais elektriskais režīms, palīgrežīms un cilvēka darbināms braukšanas režīms — ļauj jums pielāgot riteņbraukšanas pieredzi, lai tā atbilstu jūsu vēlmēm un enerģijas līmenim.

Drošība ir vissvarīgākā, jo tajā ir īpašas mehāniskās disku bremzes, ūdensnecaurlaidīgs savienotājs, kas kontrolē priekšējo lukturi un skaņas signālu, un četri vienā kreisā un labā pagrieziena bremžu gaismas funkcija aizmugurējā lukturī. Sniega motocikla eļļas dzeltenā triecienu absorbējošā priekšējā dakša uzlabo braukšanas komfortu, nodrošinot vienmērīgu braucienu pat nelīdzenā reljefā.
Ar 150 kg kravnesību Mountain Snow elektriskais velosipēds ir piemērots dažāda izmēra braucējiem, solot kopīgu piedzīvojumu visiem. Izdevīgās cenas kopā ar rūpnīcas tiešo pārdošanu aicina jūs interesēties un pasūtīt jau šodien, nodrošinot biļeti elektrizējošam ceļojumam pa kalniem. Nepalaidiet garām iespēju no jauna definēt savu bezceļa pieredzi – sveiciet Mountain Snow elektrisko velosipēdu savā dzīvē!
Populāri tagi: kalnu sniega elektriskais velosipēds, Ķīnas kalnu sniega elektrisko velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī








