Bērnu velosipēds
DAODEBAO bērnu velosipēds ir paredzēts bērniem vecumā no 3-8 gadiem, un tam ir izturīgs tērauda rāmis, viena ātruma pārnesums un disku bremzes. Tam ir 20-collu riteņa izmērs, regulējams sēdeklis, un tas ir pieejams dažādās krāsās. Šis velosipēds ir ideāli piemērots jauniem braucējiem, nodrošinot drošu un ērtu riteņbraukšanas pieredzi ar 120 kg kravnesību.
Produkta ievads
| Dakšu materiāls | Tērauds |
| Zobrati | Viens ātrums |
| Riteņa izmērs | 20" |
| Rāmja materiāls | Tērauds |
| Bremžu sistēma | Disku bremzes |
| Citi atribūti | |
| Loka materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Mācību riteņi | NĒ |
| Rāmja veids | Cietais rāmis (neaizmugurējais amortizators) |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | XAM-DSL |
| Dakšu piekare | Jā |
| Bruto svars | 13 kg |
| Neto svars | 12 kg |
| Pedāļa tips | Parasts pedālis |
| Garums (m) | 1.2 |
| Kravnesība | 120 kg |
| Vienums | bērnu kalnu velosipēds |
| Krāsa | sarkans zils oranžs violets vai pielāgot |
| Izmērs | 16 18 20 22 24 collas |
| Ātrums | viens ātrums |
| Rāmis un dakša | tērauda rāmis, piekares dakša |
| Stūre | tērauda |
| Bremze | divu disku bremzes |
| Riepa | 2.35 gumijas riepa |
| Rim | alumīnija sakausējums |
| Segli | gumijas |
| Iepakojuma detaļas | 85% SKD 1PCS/CTN 45% SKD 1PCS/CTN AB 2PCS/3PCS/4PCS/CTN CKD 3PCS/4PCS/CTN SOMAS IEPAKOJUMS Zema cena 2023. g. Bērnu velosipēds Bērnu velosipēds Bērnu velosipēds Riteņbraukšana Bicicleta velosipēds bērniem 12 14 collu MTB Vtt kalnu velosipēds |
| Osta | Tianjin osta, Qingdao osta vai pēc klientu prasībām |
| Piegādes spēja | 100000 Gab/Gabali Mēnesī bērnu kalnu cikls sepeda anak |


Iegremdējiet savu mazo braukšanas priekā ar mūsu pārdomāti izstrādāto bērnu velosipēdu, kam ir viegls dizains, kas nodrošina netraucētu un apburošu pieredzi. Regulējamā augstuma funkcionalitāte piešķir daudzpusību, pielāgojoties jūsu augošā bērna nepārtraukti mainīgajām vajadzībām un nodrošinot optimālu komfortu un drošību.


Mūsu velosipēds ir aprīkots ar pievilcīgu un dinamisku ārpusi, un tas nav tikai pārvietošanās veids; tas ir modes paziņojums uz riteņiem. Valdzinošā izskata mērķis ir ne tikai pievilināt jauno braucēju estētiku, bet arī rosināt viņu iztēli un izkopt dziļi iesakņojušos mīlestību pret izpēti.


Mūsu velosipēdu dizaina filozofijas pamatā ir mērķis veicināt neatkarību. Patstāvīgi minot pedāļus un stūrējot, bērni attīsta autonomijas sajūtu, paaugstinot viņu pašapziņu un lēmumu pieņemšanas prasmes. Šī jaunatklātā neatkarība sniedzas tālāk par jāšanu, pozitīvi ietekmējot dažādus viņu ikdienas dzīves aspektus.
Populāri tagi: bērnu velosipēds, Ķīnas bērnu velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri: Bērnu velosipēds
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī




