Bērnu velosipēds 18 collu bērnu velosipēds
Produkta ievads
| Dakšu materiāls | Tērauds |
| Dakšu piekare | Jā |
| Bremžu sistēma | Mehāniskās disku bremzes/hidrauliskās bremzes |
| Riteņa izmērs | 700c,23c,25c,28c |
| Zobrati | 21 Ātrums |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | HBJB-JB--T8 |
| Riepu platums | 26*2.6" |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Rāmja veids | Pilns triecienizturīgs rāmis |
| Pedāļa tips | Parastie/sakausējuma pedāļi |
| Kravnesība | 200kg |
| Garums (m) | 1.8 |
| Neto svars | 15 kg |
| Bruto svars | 17 kg |
| Ātruma maiņas sistēma | Shimano/ltwo/Microshift |
| Bremžu sistēma | mehāniskās disku bremzes/hidrauliskās bremzes |
| Ritenis | spieķu ritenis/naža ritenis |
| Rāmja materiāls | tērauds ar augstu oglekļa saturu |
| Pedālis | PVC/sakausējuma pedālis |
| Priekšējā dakša | 38 sabiezināta amortizācijas dakša |
| Riepa | Riepa 11 |
| Ķēde | pozicionēšanas ķēde |
| Torņa ritenis | pozicionēšanas torņa ritenis |
| Iepakojuma detaļas | kartona kārba |
| Pārdod vienības: | Viens vienums |
| Viena iepakojuma izmērs: | 136X21X73 cm |
| Viena bruto svars: | 15.{1}} kg |


38-Caurules biezinātā priekšējā dakša veido pamatu stabilai un drošai braukšanai, nodrošinot, ka jaunie velosipēdisti var droši pārvietoties pa dažādām reljefām. Pārī ar liela satura biezinātām riepām šis velosipēds garantē izcilu saķeri, ļaujot bērniem viegli izpētīt, vienlaikus veicinot pārliecību par savām riteņbraukšanas spējām.


Stils satiekas ar funkcionalitāti ar alumīnija divslāņu taisnu T frēzētu loka malu, kurā ir krāsu sloksņu rotājumi, kas piešķir velosipēdam košu pieskārienu. Spīdīgais interjers ne tikai uzlabo vispārējo estētiku, bet arī nodrošina ilgmūžību, izturīgu pret nodilumu, lai velosipēds izskatītos svaigs un pievilcīgs.


Pieejamība ir galvenais, un mūsu rūpnīcas tiešā tirdzniecība piedāvā izdevīgu cenu, padarot šo daudzfunkcionālo bērnu velosipēdu pieejamu vecākiem, kuri meklē uzticamu un budžetam draudzīgu iespēju. Mēs sirsnīgi aicinām interesēties un pasūtīt, ļaujot jūsu bērnam mesties neskaitāmos piedzīvojumos ar velosipēdu, kas nevainojami apvieno drošību, komfortu un stilu. Izbaudiet bērnības izpētes un aktīvās rotaļas prieku ar mūsu 18-collu bērnu velosipēdu, kur katrs brauciens ir solis ceļā uz mīlestību pret aktivitātēm brīvā dabā un veselīgu, aktīvu dzīvesveidu.
Populāri tagi: bērnu velosipēds 18 collu bērnu velosipēds, Ķīnas bērnu velosipēds 18 collu bērnu velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







