Labākais bērnu velosipēds
DAODEBAO Best Children Bike ir izstrādāts izturīgumam un komfortam, un tam ir augstas oglekļa tērauda rāmis, disku bremzes un alumīnija sakausējuma diski. Pieejams 16", 18", 20" un 22" izmēros, piemērots dažādām vecuma grupām. Velosipēds ir aprīkots ar 21-ātruma pārnesumiem, padarot to piemērotu dažādiem braukšanas apstākļiem. Šis velosipēds, kura kravnesība ir 100 kg un pieejams vairākās krāsās, ir gan funkcionāls, gan vizuāli pievilcīgs, lieliski piemērots bērnu piedzīvojumiem brīvā dabā.
Produkta ievads
| Rāmja materiāls | Tērauds ar augstu oglekļa saturu |
| Dakšu materiāls | Tērauds ar augstu oglekļa saturu |
| Dakšu piekare | NĒ |
| Bremžu sistēma | Disku bremzes |
| Riteņa izmērs | 16"18"20"22" |
| Zobrati | 21 Ātrums |
| Citi atribūti | |
| Loka materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Riepu platums | 20*1.75" |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Modeļa numurs | XAM-MBHTK |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Rāmja veids | Cietais rāmis (neaizmugurējais amortizators) |
| Pedāļa tips | Parasts pedālis |
| Kravnesība | 100 kg |
| Garums (m) | 1.8 |
| Neto svars | 15 kg |
| Bruto svars | 16 kg |
| Krāsa | sarkanzilaŠokolādePielāgota krāsa |
| Rāmis | Augsta oglekļa tērauda rāmis |
| Bremze | Dis bremzes |
| Stils | MTB kalnu velosipēds |
| Izmērs | 18/20/22 |
| Riepa | Gaisa riepa |
| Riteņa tips | 18 "Pneimatiskās riepas |
| OEM | Pieņemams |
| Iepakojums | 85% iepakots |
| Ķēde | Pozicionēšanas ķēde |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | Kastīte |
| Osta | Tjaņdzjiņa |
| Piegādes spēja | 20 000 vienības/vienības mēnesī |


Izturīgs: izturīgs tērauda rāmis un dakša nodrošina izcilu triecienizturību, braucot pa akmeņainu un nelīdzenu reljefu, aizmugurējās malas riepas nodrošina labu saķeri slapjos un sausos apstākļos, viegli pārdzīvo vairākus mācību līdzsvara triecienus. Visa pārklājuma ķēdes aizsargs ir paredzēts bērnu mazo roku, kāju un apģērba aizsardzībai.


Aug kopā ar bērniem: Bērnu kalnu velosipēds ir lieliski piemērots braucējiem, kuri brauc pirmo reizi. Šis bērnu velosipēds ir aprīkots ar noņemamiem treniņu riteņiem, sēdekļiem ar regulējamu augstumu, kas var apmierināt jūsu bērna vajadzības dažādos posmos un augt kopā ar viņiem. Kad jūsu bērni aug pārliecībā, viņi var pāriet uz nākamo izaicinājumu.
Populāri tagi: labākais bērnu velosipēds, Ķīnas labākie bērnu velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nākamo: Viegls bērnu velosipēds
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī




