Viegls bērnu velosipēds
DAODEBAO vieglais bērnu velosipēds ir izgatavots ar tērauda rāmi un dakšu, kas piedāvā bērniem izturīgu un ērtu braukšanu. Tam ir priekšējā riteņa V bremzes un aizmugurējās ass bremzes drošai apstādināšanai, kuru izmēri ir no 12 līdz 18 collām, lai tie būtu piemēroti dažādiem vecumiem. Velosipēds ir veidots tā, lai būtu viegls un izturīgs, ar treniņriteņiem iesācējiem, nodrošinot drošu un patīkamu riteņbraukšanas pieredzi. Tā košās krāsas un stilīgais dizains padara to par pievilcīgu izvēli jauniem braucējiem.
Produkta ievads
| Dakšu materiāls | Tērauds |
| Zobrati | Viens ātrums |
| Riteņa izmērs | 16"18"20"22" |
| Rāmja materiāls | Tērauds |
| Bremžu sistēma | Priekšējā riteņa V bremzes, aizmugurējās ass bremzes |
| Citi atribūti | |
| Loka materiāls | Tērauds |
| Mācību riteņi | Jā |
| Rāmja veids | Cietais rāmis (neaizmugurējais amortizators) |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | XAM-MBHLS |
| Dakšu piekare | Jā |
| Bruto svars | 10 kg |
| Neto svars | 9KG |
| Pedāļa tips | Parasts pedālis |
| Garums (m) | 1 |
| Kravnesība | 85 kg |
| Produkta nosaukums | bērnu velosipēds |
| Logotips | Pielāgots logotips |
| Stils | Braukt |
| Rāmis | Tērauda rāmis |
| Dzimums | Bērni |
| Izmērs | 12 14 16 18 |
| Izcelsmes vieta | Ķīna |
| Cena | Saprātīgi |
| Kvalitāte | Garantija |
| Iepakojums | Dažādi |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | Sarunāts |
| Osta | jebkurā Ķīnas ostā |
| Piegādes spēja | 1500 somas / somas dienā |


【Drošāka braukšana! 】Priekšējās un aizmugurējās tērauda lineārās rokas bremzes nodrošina konsekventu, uzticamu apstāšanās darbību pēc pieprasījuma, platās 2,125 collu pneimatiskās riepas nodrošina lielāku stabilitāti un saķeri. Katrs hh velosipēds ir īpaši izstrādāts bērniem, ņemot vērā drošību.


【Pirmais velosipēds bērniem!】 20 collu viena ātruma bērnu kalnu velosipēds ir ideāli piemērots 6+ gadu vecumam un braucēja augumam 42-56 collas. Pārkāpjams tērauda rāmja dizains ļauj viegli uzkāpt un nokāpt velosipēds. Regulējams sēdeklis var tikt regulēts, kad bērni aug, lai atbilstu dažādiem vecumiem.

Populāri tagi: viegls bērnu velosipēds, Ķīnas vieglo bērnu velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nākamo: 20 collu bērnu velosipēds
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī




