Dārza kempinga ratiņi
Produkta ievads
| Izcelsmes vieta | Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | JL-FW03J |
| Izmērs (G x P x A) | 90/56/99 cm |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Lietošana | Uzglabāšana |
| Struktūra | Tīkls |
| Ritenis | Četru riteņu |
| Pielāgots atbalsts | OEM, ODM |
| Produkta nosaukums | pludmales ratiņi |
| Iepakošana | 1gab/ctn |
| Iepakojuma izmērs | 79/44/26 cm |
| Krāsa | Pielāgots |
| Stils | Mordens |
| 40 štābi | 1270 gab |
| Produkta izmērs | 90/56/99 cm |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | Labi pārdodu 2 rotangpalmas krēslu un 1 galda dārza kafejnīcas komplektu ar Brown BOX iepakojumu. |
| Osta | NINGBO, ĶĪNA |
| Piegādes spēja | |
| Piegādes spēja | 800 komplekti/komplekti dienā Dārza krēsls |
| Iepakojuma detaļas | 1 Katrs gabals iesaiņots plastmasas maisiņā, pēc tam kartona kastītē 2 Kastītes izmērs: 90x60x75 cm ZR/GW: 10/11,3 kg |
| Osta | Tjaņdzjiņa/Cjindao/Šanhaja/Ningbo osta |
| Piegādes spēja | 10000 gab./gab. mēnesī |


Mūsu dārza kempinga ratiņi, kuru izmērs ir atvērts 90/56/99 cm, ar ietilpību 79/44/26 cm, nodrošina pietiekami daudz vietas jūsu dārza darbarīkiem, kempinga piederumiem vai citiem transportēšanai nepieciešamajiem priekšmetiem. Pārdomātais dizains nodrošina to, ka varat efektīvi sakārtot un transportēt svarīgākās lietas, padarot to par ideālu risinājumu gan dārzkopības entuziastiem, gan dedzīgiem kemperiem.


Šie dārza kempinga ratiņi, kas sver neto svaru 11 kg un bruto svaru 12 kg, nodrošina perfektu līdzsvaru starp izturību un pārnesamību. Iespaidīgā nestspēja nodrošina, ka varat pārvadāt dažādus priekšmetus, nekaitējot veiktspējai, pievienojot dārzkopības vai kempinga pieredzei papildu ērtības.


Mūsu apņemšanās nodrošināt kvalitatīvus produktus par izdevīgu cenu ir acīmredzama mūsu rūpnīcas tiešās pārdošanas pieeja, nodrošinot, ka jūs saņemat izturīgus un efektīvus dārza kempinga ratiņus, nepārkāpjot banku. Laipni lūdzam interesēties un pasūtīt – ļaujiet šiem daudzpusīgajiem un salokāmajiem ratiņiem kļūt par jūsu uzticamo pavadoni brīvā dabā, vienkāršojot jūsu dārzkopības un kempingu piedzīvojumus ar ērtībām un stilu.
Populāri tagi: dārza kempinga ratiņi, Ķīnas dārza kempinga ratiņu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri: nē
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







