Salokāmi ratiņu ratiņi āra vagonam
Produkta ievads
| Lietošana | Uzglabāšana, iepirkšanās, rūpniecība, instrumenti, citi, āra |
| Materiāls | tērauda |
| Ritenis | Četru riteņu |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Izcelsmes vieta | Džedzjana, Ķīna |
| Izmērs (G x P x A) | 88/56/97 cm |
| Pielāgots atbalsts | OEM |
| Modeļa numurs | JL-FW02W |
| Struktūra | Slēgts |
| Produkta nosaukums | Saliekamie ratiņi |
| Materiāls | Oksfordas audums, tērauda caurule |
| Riepa | 4/5-collu riteņi |
| svars | 5KG |
| Gultnis | 100 kg |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | 1 gab/kartona |
| Osta | NINGBO |
| Piegādes spēja | 30 000 gab./gab. mēnesī |


Mūsu āra vagons, kura izmērs ir 88/56/97 cm, ar ievērojamu ietilpību — 80/46/34 cm, nodrošina plašu vietu visām jūsu nepieciešamajām lietām. No piknika līdz kempinga braucieniem, šie saliekamie ratiņi nodrošina iespēju bez piepūles transportēt savas mantas, padarot ekskursijas brīvā dabā patīkamākas un organizētākas.


Šie saliekamie ratiņi, kas sver 10,5 kg neto svaru un 11 kg bruto, nodrošina perfektu līdzsvaru starp pārnesamību un izturību. Ievērojamā maksimālā nestspēja – 150 kg – nodrošina, ka šis vagons ir ne tikai praktisks, bet arī konstruēts tā, lai viegli izturētu smagas kravas.


Mūsu apņemšanās nodrošināt kvalitatīvus produktus par izdevīgu cenu ir redzama mūsu rūpnīcas tiešās pārdošanas pieejā, nodrošinot, ka jūs saņemat izturīgu un efektīvu saliekamu ratiņu ratiņu āra vagonu, nepārkāpjot banku. Laipni lūdzam interesēties un pasūtīt – ļaujiet šim saliekamajam vagonam kļūt par jūsu iecienītāko risinājumu, vienkāršojot jūsu āra pieredzi un pievienojot ērtībām jūsu ceļojumiem.
Populāri tagi: saliekamo ratiņu āra vagons, Ķīnas saliekamo ratiņu āra vagonu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri: Dārza kempinga ratiņi
Nākamo: Pārnēsājami kempinga ratiņi
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







