Labākais brauciens ar automašīnām trīs vienā stumjamās automašīnas
Produkta ievads
| Galvenie atribūti | |
| Citi atribūti | |
| Vecums | 13-24m, 4-6Y |
| Riteņa numurs | Četri |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Izmēri | 80*35*45 |
| Materiāls | Plastmasa |
| Enerģijas avots | Gāze |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Dzimums | Unisex |
| Modeļa numurs | BEJ-518 |
| Tips | Automašīna, āra rotaļlietas bērniem |
| Riteņi | 4 Riteņi |
| Vecums | 1-4gadi |
| Apraksts | Rotaļlietas Bērni |
| Neto svars | 6,5 kg |
| Nesošais svars | 30 kg |
| Materiāls | PP |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Iepakojums | 6gab/kaste |
| Logotips | Pielāgots logotips |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | kartona kārbas |
| Osta | Tjandzjiņas osta |
| Piegādes spēja | 10000 gab./gab. mēnesī |

Iepazīstinām ar Best Ride On Cars 3 in 1 Push Car — daudzpusīgu un novatorisku kompanjonu, kas apvieno izklaidi, drošību un stilu, lai radītu jūsu mazajam izcilu rotaļu pieredzi. Šī stumjamā automašīna ir pielāgota bērniem vecumā no 1,5 līdz 4 gadiem, un tā ir izstrādāta, lai augtu kopā ar jūsu bērnu, piedāvājot dinamisku funkciju klāstu, kas padara to par obligātu jauniem piedzīvojumu meklētājiem.

Iesaistiet savu bērnu ar burvīgajām melodijām, kas rodas no iebūvētās mūzikas funkcijas, uzlabojot viņa spēles laiku ar apburošu dzirdes pieredzi. Pēdas pedāļa iekļaušana papildina interaktīvu elementu, ļaujot jūsu mazajam vadītājam sajust kustības aizraušanos, kad viņš stilīgi brauc apkārt.


Trīs vienā stumjmašīnai ir noņemams stumšanas rokturis, kas nodrošina vecākiem elastību, lai vadītu bērnu vai ļautu viņam patstāvīgi ņemt stūri, attīstot motoriskās prasmes. Unikālais izskata dizains izceļ šo braucamo, nodrošinot, ka jūsu bērns izceļas apkārtnē ar savu gludo un stilīgo transportlīdzekli. Izmantojot dažādas krāsas, no kurām izvēlēties, varat izvēlēties perfektu toni, kas atbilst jūsu bērna personībai.

Drošība ir vissvarīgākā, un šī stumjamā automašīna ir aprīkota ar aizsargmargām, lai uzlabotu braukšanas pieredzi kopumā. Jūs varat būt mierīgs, zinot, ka jūsu bērns ir aizsargāts, kad viņš uzsāk savus piedzīvojumus.

Izgatavots no drošiem, videi draudzīgiem, netoksiskiem un bez smaržas materiāliem, 3 in 1 Push Car par prioritāti piešķir jūsu bērna labklājību. Kopējā virsma ir gluda un bez atskurbšanas, nodrošinot ērtu un drošu spēles vidi.

Saskaņā ar mūsu apņemšanos nodrošināt pieejamību, Best Ride On Cars 3 in 1 Push Car tiek piedāvāts ar izdevīgu cenu. Izmantojiet mūsu rūpnīcas tiešās pārdošanas priekšrocības, pieprasot un veicot pasūtījumu tūlīt. Izvēloties šo produktu, jūs ne tikai ieguldāt rotaļlietā; jūs ieguldāt sava bērna priekā, attīstībā un drošībā. Nepalaidiet garām iespēju sagādāt bezgalīgas aizraujošas stundas sava bērna rotaļu laikā — pasūtiet Best Ride On Cars 3 in 1 push Car jau šodien!

Populāri tagi: labākais brauciens ar automašīnām 3 in 1 push auto, Ķīna labākais brauciens ar automašīnām 3 in 1 push automašīnu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī








