Brauciet ar automašīnu
Produkta ievads
| Vecums | 3 - 6 gadi |
| Riteņa materiāls | Plastmasa |
| Korpusa Materiāls | Plastmasa |
| Saliekams | NĒ |
| Sēdeklis iekļauts | Jā |
| Riteņa numurs | Četri |
| Regulējams augstums | NĒ |
| Maksimālais ātrums | <3,6km/h |
| gaisma iekļauta | Jā |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | BTM-636 |
| Zīmola nosaukums | šūpojošs auto |
| Vecumu grupa | 5 līdz 7 gadi |
| Krāsa | balta, sarkana, rozā, dzeltena |
| mūzika | Daudzfunkciju mūzikas atskaņotājs |
| Bruto svars | 4,6 kg |
| Neto svars | 4,21 kg |
| Produkta izmērs | 78*34*45cm |
| riteņi | Klusais ritenis |
| Plastmasas tips | PP |
| Gaisma | LED priekšējie lukturi |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | VIENA KARTONA KASTĪTE SEŠI GABBI |
| Osta | Tianjin |
| Piegādes spēja | 10 000 gab./nedēļā |


Visa Wiggle Car virsbūve ir veidota ar apņemšanos ievērot ilgtspējību, un tā ir izgatavota no videi draudzīgiem materiāliem, nodrošinot jūsu bērnam drošu un videi draudzīgu rotaļu vidi. Pilnībā iesaiņotais virsbūves dizains ne tikai uzlabo drošību, bet arī novērš jebkādas spraugas, nodrošinot drošu un patīkamu braukšanu.


Slēptā savilkšanas aukla automašīnas apakšā piešķir praktisku pieskārienu, kas veicina kopējo gludo dizainu. PU triecienu absorbējošie mirgojošie klusie riteņi ne tikai nodrošina vienmērīgu un bez trokšņa braukšanu, bet arī piešķir vizuāli pievilcīgu elementu kopējai estētikai. Apaļais sēdeklis komplektā ar paceltu atzveltni nodrošina jūsu bērna komfortu un drošību, novēršot nejaušu paslīdēšanu.

Populāri tagi: wiggle car ride on, China wiggle car ride on ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri: Rotaļlieta kustībā
Nākamo: Lil Rider Wiggle Auto
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī





