Rozīt grozu
Produkta ievads
| Vecums | 13-24m, 25-36m, 4-6Y |
| Riteņa numurs | Trīs |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Izmēri | 76*31*40cm |
| Materiāls | Plastmasa, Metāls, PU |
| Enerģijas avots | Elektriskā |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Dzimums | Unisex |
| Modeļa numurs | BTM-610 |
| Riteņi | 3 Riteņi |
| Produkta izmērs | 76*31*40cm |
| Iepakojuma izmērs | 73*47*76cm |
| N.W | 3KG |
| QTY/CTN | 6 PCS/CTN |
| Mūzika | Jā |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | viens gabals viena kaste |
| Osta | Tiaņdzjiņa |
| Piegādes spēja | 10000 gab./gab. mēnesī |


Rūpīgi izstrādātajiem Wiggle ratiņiem ir burvīga liela acu forma, kas noteikti aizrauj jauno piedzīvojumu meklētāju iztēli. Pārdomātais dizains attiecas uz sēdekļa un kāju pozīcijām, katru rotā burvīgas gaismas un mūzika, kas rada ieskaujošu sajūtu pieredzi. Drošība ir vissvarīgākā, un visa automašīna ir rūpīgi izgatavota no videi draudzīgiem materiāliem, nodrošinot drošu un patīkamu rotaļu vidi jūsu mazajam.


Uzlabojot ergonomisko dizainu, Wiggle Cart ir aprīkots ar paaugstinātu atzveltni papildu atbalstam, nodrošinot jūsu bērnam komfortu. PU triecienu absorbējošie zibspuldzes riteņi vēl vairāk veicina vienmērīgu un patīkamu pieredzi, absorbējot triecienus un nodrošinot stabilu gaitu. Katrs Wiggle Cart ir aprīkots ar ērtu savilkšanas auklu, kas atvieglo to transportēšanu vai uzglabāšanu, kad tie netiek lietoti.


Izbaudiet spēles laika burvību ar Wiggle Cart — kur saplūst drošība, inovācijas un pieejamība, lai radītu paliekošas atmiņas jūsu mazajiem. Jautājiet tūlīt un pasūtiet šo burvīgo braucamo rotaļlietu, kas pieejama rūpnīcas tiešajā pārdošanā. Jūsu bērna laime gaida!
Populāri tagi: grozāmie ratiņi, Ķīnas grozāmo ratiņu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri: Lil Rider Wiggle Auto
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī




