2-in-1 šūpuļzirgs
Produkta ievads
| Modelis: | ZSDB-YM |
| Zīmols: | DAODEBAO |
| Iepakojuma izmērs: | 75*22*45,5cm |
| Ražošanas jauda: | 10,000 gab. mēnesī |
| Ports: | Šeņdžeņas osta |
| Produkta veids | Dzīvnieki |
| Dzimums | Dzimuma neitrāla |
| Dzīves posms | 3-4 gadi |
| Krāsa | Off-White/Color atbalsta pielāgošanu |
| Materiāls | Plastmasa |
| Masīvkoka konstrukcija | Nē |
| Spilveni iekļauti | Spilveni nav iekļauti |
| Stumšanas rokturis | Stumšanas rokturis nav iekļauts |
| Kopējais garums - no priekšpuses uz aizmuguri | 29 collas (74,6 cm) |
| Kopējais platums - no sāniem uz sāniem | 15 collas (38 cm) |
| Kopējais augstums - no augšas uz leju | 19,5 collas (49,5 cm) |
| Baterijas ir iekļautas | Baterija nav iekļauta |
| Garantija | |
| Nepieciešama uzstādīšana | Jā |
| Preču garantija | Jā |
| Garantijas garums | 60 dienas |
| Pilna vai ierobežota garantija | Ierobežots |

Iepazīstinām ar mūsu novatorisko 2-in-1 Rocking Horse — dinamisku rotaļu pavadoni, kas izstrādāts, lai iesaistītu jūsu bērna iztēli, vienlaikus veicinot būtiskas motoriskās prasmes un līdzsvara attīstību. Šī daudzpusīgā rotaļlieta nemanāmi pāriet starp skrejriteni un stacionāru šūpošanos, piedāvājot apburošu dubultu pieredzi jūsu mazajam.

Mūsu šūpuļzirdziņa 2-in-1 dizains nodrošina stundām ilgi izklaidi, kamēr jūsu bērns brauc pa māju. Priecīgo spēli pavada interaktīvas skaņas, kas piešķir papildu aizrautības slāni, uzlabojot kopējo spēles pieredzi jūsu mīļotajam. Neatkarīgi no tā, vai viņi izvēlas skriet apkārt vai baudīt ritmisku šūpošanos, šī rotaļlieta ir nebeidzamas izklaides avots.


Prioritāte ir drošība, mūsu šūpuļzirgam ir 40-grādu slīpuma leņķis, kas ir stratēģiski izstrādāts, lai spēles laikā novērstu nejaušu apgriešanos. Paaugstinātā mugura piešķir papildu drošības slāni, efektīvi novēršot jūsu mīļotā atkrišanu. Ar asīm uz riteņiem gaita ir ne tikai gluda, bet arī ārkārtīgi klusa, nodrošinot mierīgu rotaļu vidi gan bērnam, gan vecākiem.

Smooth Touch tehnoloģija ieņem galveno vietu mūsu šūpuļzirga konstrukcijā. Katrs stūris ir rūpīgi izstrādāts ar gludu, cietu plastmasu, novēršot asas malas, kas varētu kaitēt jūsu dārgajam. Šis pārdomātais dizains nodrošina maigu spēles pieredzi, ļaujot jūsu mīļotajam izpētīt un iesaistīties, neuztraucoties par negadījumiem.

Ieguldījumi jūsu bērna attīstībā ir vēl pievilcīgāki, pateicoties mūsu izdevīgajām cenām. Mēs piedāvājam budžetam draudzīgu iespēju, neapdraudot kvalitāti vai drošību. Izmantojiet mūsu rūpnīcas tiešās pārdošanas priekšrocības un nodrošiniet savam bērnam 2-in-1 šūpuļzirgu, kas nevainojami apvieno izklaidi, prasmju attīstību un drošību.

Dodieties prieka un izaugsmes ceļojumā ar mūsu 2-in-1 šūpuļzirgu. Jautājiet un pasūtiet tūlīt, lai ienestu šo apburošo un daudzpusīgo rotaļu biedru sava bērna pasaulē, kur mācīšanās un smiekli harmoniski sadzīvo.

Populāri tagi: 2-in-1 šūpuļzirgu, Ķīna 2-in-1 šūpuļzirgu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri: Ziloņu šūpuļzirgs
Nākamo: nē
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







