Bērnu motociklu trīsritenis
Produkta ievads
| Galvenie atribūti | |
| Nozarei raksturīgi atribūti | |
| Materiāls | Plastmasa |
| Jauda | Akumulators |
| Citi atribūti | |
| Vecumu grupa | No 2 līdz 4 gadiem, no 5 līdz 7 gadiem, no 8 līdz 13 gadiem |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Tips | Automašīna |
| Stils | Brauciens Ieslēgts Rotaļlieta |
| Dzimums | Unisex |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | BEJ-1288SL |
| Akumulators | 6V4AH*2 |
| Motors | 540*1 |
| Uzlādes laiks | 6-9 stundas |
| Produkta slodze | 60 kg |
| Neto svars | 11,5 kg |
| Funkcijas | agrīnā izglītība, stāsts, mūzika, USB, MP3 ligzda, LED gaisma |
| Izmērs | 105*40*57cm |
| Produkta piedziņa | viens piedziņa |
| Produktu nosaukums | Bērnu elektriskā motocikla trīsritenis |
| Riteņi | 2 riteņi/3 riteņi |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | 2023. gada dizaina bērnu motocikla akumulatora plastmasas motocikla brauciens ar automašīnu elektriskajiem mini bērnu krosa velosipēdiem |
| Pārdod vienības: | Viens vienums |
| Viena iepakojuma izmērs: | 94X31X55 cm |
| Viena bruto svars: | 11500 kg |

Iepazīstinām ar bērnu motociklu trīsriteni, kas ir ideāls drošības, stila un izklaides sajaukums, kas izstrādāts, lai sniegtu jauniem braucējiem vecumā no 2 līdz 6 gadiem aizraujošu un drošu braukšanas pieredzi. Šis trīsritenis izceļas ar novatorisku trīsriteņu stabilu korpusa dizainu, kas piedāvā vienmērīgu un pārliecinošu braukšanu jūsu mazā rotaļu piedzīvojumiem.

Automašīnas virsbūvē drošībai ir prioritāte, nodrošinot bērnam drošu un aizsargātu vietu. Trīsriteņu dizaina stabilitāte veicina līdzsvaru un pārliecību, ļaujot bērnam izbaudīt drošu un patīkamu braukšanu. Gan pašbraukšanas, gan tālvadības pults opcija papildina daudzpusību, piedāvājot vecākiem ērti vadīt savu bērnu ceļojumā, kad tas ir nepieciešams.


Komforts ir vissvarīgākais ar palielinātajiem un ērtiem sēdekļiem, kas nodrošina mājīgu un ergonomisku sēdvietu izvietojumu jūsu jaunajam braucējam. Trīsritenī integrētās vēsās gaismas uzlabo tā vizuālo pievilcību, radot aizraujošu atmosfēru spēlēšanai. Kopā ar agrīnās izglītības mūziku šis trīsritenis kļūst par ieskaujošu sajūtu pieredzi, kas stimulē gan redzi, gan skaņu jūsu bērnam.

Valdonīgais ķermeņa izskats piešķir trīsritenim stila pieskārienu, padarot to par izcilu aksesuāru jūsu bērna rotaļām. Izvēloties vairākas krāsas, varat izvēlēties perfektu toni, kas atbilst jūsu bērna vēlmēm, ļaujot viņam braukt stilīgi.
Mūsu apņemšanās nodrošināt pieejamību ir atspoguļota bērnu motociklu trīsriteņa izdevīgajās cenās. Izmantojiet mūsu rūpnīcas tiešās pārdošanas priekšrocības un jautājiet tūlīt, lai nodrošinātu šo apburošo braucienu savam bērnam. Izvēloties šo produktu, jūs ieguldāt kvalitatīvā, stilīgā un izklaidējošā papildinājumā sava bērna rotaļu repertuāram.
Nepalaidiet garām iespēju ienest prieku un sajūsmu sava mazā pasaulē. Laipni lūdzam interesēties un pasūtīt Bērnu motociklu trīsriteni jau šodien, un piedzīvojumi uz trim riteņiem sākas!
Populāri tagi: bērnu motociklu tricikls, Ķīna bērnu motociklu trīsriteņu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri: Bērnu pedāļu motocikls
Nākamo: Jaudas riteņi automašīnas
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī




