Jaunākais jaunais 3 riteņu elektriskais motocikls bērniem
Produkta ievads
| Galvenie atribūti | |
| Nozarei raksturīgi atribūti | |
| Materiāls | Plastmasa |
| Jauda | Akumulators |
| Citi atribūti | |
| Vecumu grupa | No 2 līdz 4 gadiem, no 5 līdz 7 gadiem |
| Izcelsmes vieta | Džedzjana, Ķīna |
| Tips | Automašīna |
| Stils | Brauciens Ieslēgts Rotaļlieta |
| Dzimums | Unisex |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | NEL-R1300GS |
| Produkta nosaukums | Braukt uz rotaļlietas |
| Kartona izmērs | 92*42*57 cm |
| G.W.&N.W | 15,56 kg/12,66 kg |
| Maksimālā ielāde | 20kg |
| Sertifikācija | EN62115, EN71 |
| Stils | Braukt uz rotaļlietas |
| Produkta izmērs | 105*48*76cm |
| Motors | 20W/390*2 |
| Piemērots vecums | 3-8 Gadnieki |
| Krāsa | Balts, Sarkans, Zaļš |
| Osta | Šanhaja |
| Piegādes spēja | 10000 gab./gab. mēnesī |

Atklājiet stila un piedzīvojumu iemiesojumu ar mūsu jaunāko jauno 3 riteņu bērnu elektrisko motociklu — aizraujošu braucienu, kas apvieno jaunākās funkcijas ar simulētu motocikla dizainu, radot pieredzi, kas nav tikai pārvietošanās veids, bet arī stila un stila izpausme. brīvība jūsu mazajiem.

Šis elektriskais motocikls, ko darbina divi 390 motori, ir aprīkots ar 6V7A*1 akumulatoru, kas nodrošina jaudīgu un uzticamu braukšanas veiktspēju, kas atspoguļo aizrautību uz atklāta ceļa. Digitālais karšu lasītājs piešķir mūsdienīgu pieskārienu, ļaujot bērnam baudīt savas iecienītākās melodijas, vienlaikus stilīgi braucot. Tekošā ūdens lampa kopā ar LED priekšējiem lukturiem ne tikai piešķir futūristisku nokrāsu, bet arī nodrošina redzamību, pārvēršot katru braucienu par aizraujošu piedzīvojumu.


Daudzpusība satiekas ar izklaidi ar USB interfeisa iekļaušanu, kas atvieglo bērna iecienītās mūzikas savienojamību. Agrīnās izglītības mūzika pievieno izglītojošu dimensiju, pārvēršot katru braucienu par jautru un aizraujošu mācību pieredzi. Iebūvētie amortizatori garantē vienmērīgu un ērtu braucienu, amortizējot jebkādus izciļņus vai nelīdzenas virsmas, lai nodrošinātu drošu un patīkamu braukšanu neatkarīgi no reljefa.

Paši riteņi kļūst par briļļu ar integrētām gaismām, uzlabojot kopējo estētiku un pārvēršot katru braucienu par žilbinošu displeju. Imitētais motocikla dizains piešķir skaistumu un dominējošo stāvokli, nodrošinot, ka šis elektriskais motocikls ne tikai kustas, bet arī sniedz drosmīgu paziņojumu.
Populāri tagi: jaunākā jaunā modeļa trīsriteņu bērnu elektrisko motociklu, Ķīnas jaunākā jaunā modeļa trīsriteņu bērnu elektrisko motociklu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī








