Bērni brauc ar automašīnām Bērnu rotaļlietas ar elektriskajām automašīnām
Produkta ievads
| Citi atribūti | |
| Izcelsmes vieta | Džedzjana, Ķīna |
| Attālums | 30m |
| Kontrollera akumulators | Sausās baterijas |
| Materiāls | Plastmasa, EVA |
| Iespējas | Lietojumprogrammas kontrolēts |
| Lietošana iekštelpās/ārā | Iekštelpās-Ārā |
| Modeļa numurs | PHXH-JC000A |
| Vadības kanāli | 2 KANĀLI |
| Komplektā ietilpst | Baterijas |
| Enerģijas avots | Elektriskā |
| Vecumu grupa | No 2 līdz 4 gadiem, no 5 līdz 7 gadiem |
| modeļa auto | Labas kvalitātes bērnu braucieni ar automašīnām, bērnu rotaļlietas, elektriskās automašīnas tiek pārdotas JC{0}}A |
| Akumulators | 12V7AH*1 |
| Krāsa | Sarkans, Melns, Zaļš, Rožu sarkans |
| Motors | 40W*2 |
| Produkta izmērs | 180*70*70cm |
| Kartona izmērs | 109*61*44cm |
| CBM | 0.35 |
| Produkta nosaukums | PHXH-JC000A |
| G.W/N.W | 21.7/17.7 |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | braukt uz rotaļu auto Iepakošana 1. Izturīgs kartona dēlis (7 slāņi) 2. Kartona dēlis/putuplasta kolonna katrā kartona kastes stūrī, lai padarītu iepakojumu stiprāku 3. Visa automašīna OPP maisiņā, lai aizsargātu skrāpējumus 4. Automašīnas ir daļēji izjauktas, lai ietaupītu vietu, un tās būs viegli samontētas, kad klients tās saņems 5. Katrs iepakojums, ieskaitot LIETOTĀJA ROKASGRĀMATA lietošanas un montāžas rokasgrāmatu ar attēliem 6.Bezmaksas klienta logotipa drukāšana uz kartona un uzlīmēm uz automašīnām 7. Iekļauts lādētājs un skrūvju komplekti |
| Pārdod vienības: | Viens vienums |
| Viena iepakojuma izmērs: | 72x39,5x31 cm |
| Viena bruto svars: | 21.700 kg |


Iedarbināšanas ar vienu pogu ērtība vienkāršo procesu, ļaujot jaunajiem autovadītājiem viegli uzsākt piedzīvojumus. Uz priekšu un atpakaļgaitas opcijas kopā ar liela un zema ātruma iestatījumiem nodrošina dinamisku kustību diapazonu, kas atbilst dažādiem spēles scenārijiem un nodrošina jautras stundas.


Izklaide ieņem centrālo vietu ar USB un MP3 interfeisu, kas papildināts ar savienojuma kabeli. Jūsu bērns var baudīt savas iecienītākās melodijas, stilīgi ceļojot. Jaudas displeja funkcija informē jaunos vadītājus par akumulatora uzlādes līmeni, nodrošinot, ka viņi nekad nepalaiž garām nevienu spēles mirkli.


Mūsu tālvadības pults elektriskā automašīna par izdevīgu cenu un pieejama rūpnīcas tiešajā pārdošanā, sola par pieņemamu cenu, nesamazinot kvalitāti un funkcijas. Konkurētspējīgas cenas padara to par pievilcīgu izvēli vecākiem, kuri meklē vērtīgu, izklaidējošu un drošu spēles laiku saviem bērniem.

Populāri tagi: bērni brauc ar automašīnām bērnu rotaļlietas elektriskās automašīnas, Ķīna bērni brauc ar automašīnām bērnu rotaļlietas elektrisko automašīnu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī








