Stilīgs meiteņu velosipēds
Stilīgais meiteņu velosipēds ir skaisti izstrādāts, izturīgs velosipēds, kas apvieno eleganci ar funkcionalitāti. Tam ir dinamiskas krāsas un valdzinošs dizains, padarot to ne tikai par velosipēdu, bet arī par modes izteiksmi. Izstrādāts, lai augtu kopā ar jūsu bērnu, tā regulējamais augstums nodrošina perfektu piemērotību gadiem ilgi. Tas attiecas ne tikai uz izskatu; šis velosipēds ir paredzēts piedzīvojumiem brīvā dabā, veicina neatkarību un motorisko prasmju attīstību, padarot katru braucienu par iespēju jaunām meitenēm izpausties un izpētīt apkārtējo pasauli.
Produkta ievads
| Dakšu materiāls | Tērauds |
| Zobrati | cits |
| Riteņa izmērs | 12 14 16 18 20 collas |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | XAM-YH |
| Bruto svars | 10 kg |
| Neto svars | 9,5 kg |
| Pedāļa tips | Parasts pedālis |
| Kravnesība | 70 kg |
| Produkta nosaukums | Bērnu velosipēdi |
| Bruto svars | 9,5 kg |
| Kategorija | Bērnu velosipēds bērns, bērnu velosipēds, mazuļu velosipēds |
| Riepa | Gumijas riepa |
| Metināšana | TIG vai CO2 |
| Dakšu materiāls | TĒRAUDS |
| Krāsa | Dzeltens, zils, sarkans |
| Riteņa tips | 16, 20 collu spieķu riteņi vai viens ritenis |
| Segli | Ērti |
| Funkcija | Viegli uzstādāms bērnu velosipēds bērnu velosipēds bērnu bērnu cikls |
| Iepakošana un piegāde | |
| Osta | Tjandzjiņas osta |
| Piegādes spēja | 100 000 gab/gab. gadā |


PAREDZĒTS BĒRNIEM — katrs velosipēds ir aprīkots ar noslēgtiem gultņiem vienmērīgai pedāļu braukšanai. Treniņriteņiem ir 14/16/18 collu velosipēds, kas ļauj viegli līdzsvarot un iemācīties mīt pedāļus pat jauniem iesācējiem.


VIEGLI SAVIENOJAMA – Bērnu velosipēda komplektācijā ir 85% salikts un kastītē ir iekļauti pamata montāžas instrumenti. Parasti velosipēda uzstādīšana prasa 20 minūtes. Nepieciešama pieaugušo montāža.

Populāri tagi: stilīgs meiteņu velosipēds, Ķīna stilīgu meiteņu velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri: nē
Nākamo: 12 collu velosipēds bērniem
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī




