Nerūsējošā tērauda āra ratiņi
Produkta ievads
| Izcelsmes vieta | Džedzjana, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | JL-FW01 |
| Izmērs (G x P x A) | 75/44/76 cm |
| Garantija | 3 gadi |
| Pielāgots atbalsts | OEM |
| Produkta nosaukums | Ratiņi |
| Krāsa | Pielāgota krāsa |
| MOQ | 50 gab |
| Svars | 6,2 kg/9,4 kg |
| OEM | Pieņemt |
| Izmantot | Mūsu durvis |
| Iepakojuma detaļas | iepakojuma izmērs ir 58 * 20 * 78 cm |
| Pārdod vienības: | Viens vienums |
| Viena iepakojuma izmērs: | 58X20X78 cm |
| Viena bruto svars: | 10.{1}} kg |
SMAGI IZVĒROJAMS VAGONS – izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, šie salokāmie ratiņi ir paredzēti izturīgi. Izturīgais tērauda rāmis un izturīgais audums var izturēt biežas lietošanas slodzes, un tā kravnesība ir līdz 200 mārciņām. Pielādējiet to ar visu savu aprīkojumu, neuztraucoties par bojājumiem.


6 collu UNIVERSĀLIE PRIEKŠĒJIE RITEŅI — šim ratiņu piekabei ir četri lielizmēra riteņi, kas bez piepūles pārvietojas jebkurā reljefā, sākot no smiltīm, grants un beidzot ar zāli. Priekšējie riteņi grozās, lai uzlabotu manevrēšanas spēju, padarot to viegli vadāmu šaurās vietās.
VIEGLI LIETOJAMS — šie salokāmie pārtikas preču grozi tiek uzstādīti dažu sekunžu laikā — nav nepieciešama montāža! Vienkārši atlociet, ievietojiet preces, un esat gatavs doties. Kad tas netiek lietots, tas ērti salaižas, lai to varētu viegli uzglabāt bagāžniekā vai garāžā, aizņemot minimālu vietu, lieliski piemērots maziem dzīvokļiem.


DAUDZVEIDĪGA LIETOŠANA — šis pārnēsājamais vagons ir ideāli piemērots dažādām aktivitātēm, un tas ir lieliski piemērots dārza darbiem, bagāžas nodalījuma iekāpšanai, izbraucieniem uz pludmali, izbraucieniem parkā un kempingiem. Tas ir arī lieliski piemērots, lai pārvadātu aprīkojumu uz sporta pasākumiem, koncertiem un citiem. Iegūstiet savu jau šodien un sāciet nākamo piedzīvojumu!
ULTIMATE KEMPINGU SABIEDRĪBA — ar gludu dizainu un izcilām funkcijām šis salokāmais universāls ir lieliski piemērots āra entuziastiem. Tas ir izstrādāts, domājot par piedzīvojumiem, un nodrošina visas ērtības, kas nepieciešamas ērtai un stilīgai kempinga pieredzei.

Populāri tagi: nerūsējošā tērauda āra ratiņi, Ķīnas nerūsējošā tērauda āra ratiņu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri: Āra uzglabāšanas ratiņi
Nākamo: Salokāmi dārza ratiņu ratiņi
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







