Bērni brauc ar motociklu
Produkta ievads
| Galvenie atribūti | |
| Nozarei raksturīgi atribūti | |
| Materiāls | Plastmasa |
| Jauda | Akumulators |
| Citi atribūti | |
| Vecumu grupa | No 2 līdz 4 gadiem, no 5 līdz 7 gadiem |
| Izcelsmes vieta | HEB |
| Tips | Automašīna |
| Stils | Brauciens Ieslēgts Rotaļlieta |
| Dzimums | Unisex |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | BDQ-6288 |
| Produkta nosaukums | Bērnu elektriskais motocikls |
| Krāsa | sarkans |
| Funkcija | Elektriskā tālvadības pults |
| Riteņi | 3 Riteņi |
| Apraksts | Bērnu automašīna ar akumulatoru |
| Vecums | 3-10 gadi |
| Produkta izmērs | 80*38*41,5 cm |
| MOQ | 2gab |
| Lietošana | Bērnu rotaļlietas |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | Atbilstoši jūsu vajadzībām |
| Pārdod vienības: | Viens vienums |
| Viena iepakojuma izmērs: | 77X24X45 cm |
| Viena bruto svars: | 8.000 kg |
| Ports: | Tianjin |

Iepazīstinām ar mūsu jaunāko radījumu jaunajiem piedzīvojumu meklētājiem — Kids Ride Motociklu — aizraujošu un izglītojošu braucienu, kas paredzēts iztēles dzirkstelei. Mūsu motocikls nav tikai rotaļlieta; tā ir ieskaujoša pieredze, kas rūpīgi izstrādāta, lai sniegtu nebeidzamas stundas prieka un mācīšanās.

Ar divu motoru piedziņu šis motocikls nodrošina stabilu un drošu braukšanu jūsu mazajam. Virsbūves dizains piešķir prioritāti drošībai, neapdraudot ceļojuma satraukumu, padarot to par ideālu pavadoni jauniem braucējiem, kuri ir gatavi izpētīt.


Izklaide satiekas ar izglītību ar agrīnās izglītības funkcijas iekļaušanu. Skatieties, kā jūsu bērns atklāj mācīšanās prieku, izmantojot mūziku, angļu valodas uzvednes un aizraujošus stāstus. Akumulatora displejs informē jūs par jaudas stāvokli, nodrošinot nepārtrauktus piedzīvojumus.

Izgaismojiet ceļu uz priekšu ar priekšējo lukturu funkciju, piešķirot braucienam reālistisku pieskārienu. Simulācijas izskata dizains ir ne tikai vizuāli pievilcīgs; tas ir ielūgums uz izdomātu pasauli, kur katrs brauciens rosina radošumu un iztēli.

Mēs saprotam, cik svarīga ir kvalitāte un pieejamība, tāpēc Kids Ride motociklam ir izdevīga cena. Mūsu apņemšanās sasniegt izcilību ir atspoguļota šī aizraujošā brauciena stabilajā konstrukcijā, izglītojošajās funkcijās un vispārējā dizainā.
Kā rūpnīcas tiešās pārdošanas precei jums ir priekšrocības, jautājot un pasūtīt tieši no avota. Mēs lepojamies, ka varam piegādāt ne tikai produktu, bet arī pieredzi, kas veicina jūsu bērna izaugsmi un prieku.
Nepalaidiet garām iespēju iekļaut Kids Ride motociklu sava bērna spēļu repertuārā. Neatkarīgi no tā, vai viņi brauc pa pagalmu vai dodas izdomas pilnos ceļojumos, šis motocikls noteikti būs iecienīts. Jautājiet tūlīt un ļaujiet piedzīvojumiem sākt!
Populāri tagi: kids ride motociklu, Ķīnas kids ride motociklu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī








