Elektriskais brauciens ar rotaļlietu
Produkta ievads
| Galvenie atribūti | |
| Citi atribūti | |
| Vecums: | 3 - 6 gadi, 6-8 gadi, 8-12 gadi |
| Riteņa materiāls: | Plastmasa, SAKAUSĒJUMS, Tērauds, Oglekļa tērauds |
| Korpusa materiāls: | Plastmasa, alumīnijs, sakausējums, tērauds |
| Saliekams: | NĒ |
| Sēdeklis iekļauts: | Jā |
| Riteņa numurs: | Četri |
| Regulējams augstums: | Jā |
| Maksimālais ātrums: | > 3,6 km/h |
| iekļauta gaisma: | Jā |
| Zīmola nosaukums: | DAODEBAO |
| Modeļa numurs: | DLS06 |
| Veids: | Automašīna |
| Stils: | Brauciens Ieslēgts Rotaļlieta |
| N.W /G.W: | 16 kg/14 kg |
| Produkta nosaukums: | Bērnu elektriskā rotaļu automašīna |
| PRODUKTA IZMĒRS: | 106*62*50cm |
| Motors: | 380W |
| Krāsa: | Vairākas krāsas |
| Ritenis: | četri |
| Iepakošana un piegāde | |
| Sīkāka informācija par iepakojumu: | Atbilstoši jūsu vajadzībām |
| Ports: | Tianjin |
| Piegādes spēja: | 100 000 komplekti/komplekti nedēļā |

Iepazīstinām ar mūsu elektrisko braucamo rotaļlietu – apburošu inovāciju, drošības un aizrautības sajaukumu, kas radīts, lai radītu neaizmirstamus piedzīvojumus jūsu mazajiem. Šī uzbraucamā rotaļlieta nav tikai rotaļlieta; tā ir pieredze, kas apvieno neatkarīgu izpēti ar tālvadības pults ērtībām, piedāvājot bērniem prieku vadīt savu transportlīdzekli vai ļaujot vecākiem sēsties pie stūres ar tālvadības pulti.

Šīs braucamās rotaļlietas izcilā iezīme ir tās daudzpusība. Tas ir aprīkots ar ērtu tālvadības pulti, kas ļauj vecākiem vadīt braucienu vai vajadzības gadījumā pārņemt braukšanu, nodrošinot drošu un patīkamu pieredzi visu vecumu bērniem. Alternatīvi, jaunie autovadītāji var uzņemties vadības grožus un patstāvīgi izpētīt savu apkārtni, veicinot pārliecības un neatkarības sajūtu.

Rotaļlaikam piešķirot krāsainību, šīs braucamās rotaļlietas ārpuse ir skaisti nokrāsota košos toņos, piesaistot jauno prātu uzmanību un iztēli. Pievilcīgais dizains ne tikai piešķir estētisku pievilcību, bet arī nodrošina redzamību, padarot to par drošu izvēli āra piedzīvojumiem.

Uzbraucamai rotaļlietai ir putuplasta riteņi, kas nodrošina vienmērīgu un klusu braukšanu, ļaujot bērniem bez piepūles slīdēt pa dažādām virsmām. LED apgaismojuma iekļaušana uzlabo gan drošību, gan jautrību, izgaismo ceļu un piešķir satraukumu katram braucienam. Turklāt dubultās durvis rada reālistisku braukšanas pieredzi, rosinot iztēles spēli, jauniem autovadītājiem uzsākot ceļojumus.

Lai nodrošinātu ērtu braukšanu, šī elektriskā rotaļlieta ir aprīkota ar amortizatoriem, samazinot triecienus un nodrošinot patīkamu pieredzi pat nelīdzenā reljefā. Mīkstie un mājīgie sēdekļi nodrošina relaksējošu atpūtas zonu, ļaujot bērniem ērti izbaudīt braucienu ilgu laiku.

Kvalitāte un pieejamība ir mūsu solījumi. Neskatoties uz iespaidīgajām īpašībām, šai uzbraucamai rotaļlietai ir izdevīga cenu zīme, kas padara to pieejamu ģimenēm, kuras meklē augstas kvalitātes izklaidi saviem bērniem. Esiet drošs, kvalitāte ir garantēta, sniedzot vecākiem sirdsmieru un nodrošinot neskaitāmas stundas prieka mazajiem.

Mēs priecājamies par vecākiem un aizbildņiem, kuri vēlas nodrošināt saviem bērniem drošu, aizraujošu un izglītojošu rotaļu pieredzi. Mūsu elektriskā uzbraucamā rotaļlieta sola ne tikai jautrus piedzīvojumus, bet arī vērtīgas koordinācijas, motorikas un iztēles rotaļas nodarbības. Ļaujiet bērna iztēlei lidot, kad viņš pēta pasauli savā elektriskajā rotaļlietā. Pievienojieties mums lolotu atmiņu un priecīgu mirkļu radīšanā – jautājiet tūlīt un ļaujiet piedzīvojumiem sākt!

Populāri tagi: elektriskais brauciens ar rotaļlietu, Ķīnas elektriskais brauciens uz rotaļlietu ražotājiem, piegādātājiem, rūpnīcas
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī








