Labākā automašīna bērniem
Produkta ievads
| Nozarei raksturīgi atribūti | |
| Materiāls | Plastmasa |
| Jauda | Akumulators |
| Citi atribūti | |
| Vecumu grupa | No 2 līdz 4 gadiem, no 5 līdz 7 gadiem, no 8 līdz 13 gadiem |
| Izcelsmes vieta | Džedzjana, Ķīna |
| Tips | Automašīna |
| Stils | Brauciens Ieslēgts Rotaļlieta |
| Dzimums | Unisex |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | PHXH-JC111C |
| Krāsa | Sarkans Zils Balts Dzeltens Zaļs Melns |
| Produkta izmērs | 100*65*67cm |
| Iepakojuma izmērs | 100,5*55,5*33cm |
| N.W | 14.4 |
| G.W | 16.8 |
| CBM | 0.184 |
| MOQ | 370 |
| Produkta nosaukums | Bērnu elektriskā automašīna |
| Iepakošana un piegāde | |
| Pārdod vienības: | Viens vienums |
| Viena iepakojuma izmērs: | 100,5x55,5x33 cm |
| Viena bruto svars: | 16 800 kg |


Ar vienkāršu vienas pogas iedarbināšanu šis uzbraucamais automobilis piedāvā bezrūpīgu iesākumu, dodot jaunajiem autovadītājiem iespēju kontrolēt savus spēles laika piedzīvojumus. Uz priekšu un atpakaļgaitā pieejamās opcijas kopā ar liela un zema ātruma iestatījumiem nodrošina dinamisku un daudzpusīgu braukšanas pieredzi, kas var pielāgoties jūsu bērna mainīgajām vēlmēm.

Dodiet savam mazajam iespēju kontrolēt savu piedzīvojumu, izmantojot gaismas vadības slēdzi, ļaujot viņam pārvaldīt apgaismojumu, pārvietojoties pa spēles laika scenārijiem. Akumulatora displejs viņus informē, nodrošinot nepārtrauktu jautrību bez negaidītām pauzēm.

Drošība ir vissvarīgākā, izmantojot rokturus un drošības jostu, kas nodrošina papildu atbalstu un drošību katra brauciena laikā. Mūsu Best Car for Kids par konkurētspējīgām cenām un rūpnīcas tiešās pārdošanas palīdzību piedāvā cenas pieejamību, neapdraudot kvalitāti.
Populāri tagi: labākā automašīna bērniem, Ķīna labākā bērnu automašīna ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī








