Mazu bērnu līdzsvara velosipēds 2 gadus vecs
Produkta ievads
| Dakšu materiāls | Tērauds |
| Zobrati | Viens ātrums |
| Riteņa izmērs | 10" 12" |
| Rāmja materiāls | Tērauds |
| Bremžu sistēma | Priekšējo un aizmugurējo riteņu V bremzes |
| Loka materiāls | Tērauda sakausējums |
| Rāmja veids | Cietais rāmis (neaizmugurējais amortizators) |
| Izcelsmes vieta | Xingtai, Hebei, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | XXKL-HP1208 |
| Bruto svars | 3,8 kg |
| Neto svars | 3,2 kg |
| Pedāļa tips | Citi pedāļi |
| Garums (m) | 1.2 |
| Kravnesība | 70 kg |
| Produkta nosaukums | Bērnu līdzsvara velosipēds |
| Materiāls | Videi draudzīgs |
| Izmērs | 12 14 16 20 collu OEM |
| Segli | Ērti |
| Riepa | Gumijas gaisa riepa / EVA riepa / plastmasas riepa |
| Vecums | 1-5 gadus veci bērni |
| Krāsa | Daudzkrāsains, OEM |
| Stils | Labākais bērnu velosipēds |
| Pieteikums | Āra riteņbraukšana/ceļš |
| OEM un ODM | Pieņemts |
| Iepakojuma detaļas | 2 gab / ctn, SKD 85%, Pieņemiet pielāgotu iepakojumu |
| Osta | Tianjin osta vai osta |
| Piegādes spēja | 3000 komplekti/komplekti mēnesī |
𝐀𝐝𝐣𝐮𝐬𝐭𝐚𝐛𝐥𝐞 𝐒𝐞𝐚𝐭: Mūsu 12 collu bērnu līdzsvara velosipēds ir paredzēts, lai augtu kopā ar Jūsu bērnu. Sēdekli var viegli noregulēt no 12"-15", lai pielāgotos to augstumam, nodrošinot ērtu un personalizētu braukšanas pieredzi
𝐏𝐫𝐨𝐦𝐨𝐭𝐞𝐬 𝐁𝐚𝐥𝐚𝐧𝐜𝐞 𝐚𝐧𝐝 𝐂𝐨𝐨𝐫𝐝𝐢𝐧𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧: Mūsu mazuļu līdzsvara velosipēds bez pedāļiem ir ideāls līdzeklis, lai palīdzētu bērnam attīstīt līdzsvara un koordinācijas prasmes. Mācoties balansēt un vadīt stūri, neizmantojot treniņriteņus, viņi iegūs pārliecību un būs labāk sagatavoti braukšanai ar tradicionālo velosipēdu
𝐋𝐢𝐠𝐡𝐭𝐰𝐞𝐢𝐠𝐡𝐭 𝐚𝐧𝐝 𝐃𝐮𝐫𝐚𝐛𝐥𝐞: Izgatavots tikai no augstas kvalitātes 6 kgddsler materiāliem. 5,7 mārciņas, atvieglo bērna braukšanu un soļošanu. Tas var izturēt ikdienas lietošanu, nodrošinot ilgstošu baudu jūsu mazajam
𝐒𝐚𝐟𝐞 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐞𝐜𝐮𝐫𝐞: Mazu bērnu stumjamajam velosipēdam ir caurduršanas izturīgas un neslīdošas EVA putu riepas, kas nodrošina vienmērīgu un stabilu braukšanu, kas aprīkota ar augstākās kvalitātes tērauda rāmi ar papildu drošību un izturīgu rāmi. komfortu. 360 grādos pagriežama stūre novērš mazuļa traumas
𝐅𝐮𝐧 𝐚𝐧𝐝 𝐄𝐚𝐬𝐲 𝐭𝐨 𝐑𝐢𝐝𝐞: Ar savu ergonomisko dizainu un intuitīvajām vadības ierīcēm mūsu 12 collu bērnu līdzsvara velosipēds būs šī gudrā dāvana brīvdienām. Viņi izbaudīs stundas spēlējoties brīvā dabā, vienlaikus attīstot būtiskas jāšanas prasmes un izklaidējoties
Populāri tagi: 2 gadus vecs mazuļu līdzsvara velosipēds, Ķīna 2 gadus vecs mazuļu līdzsvara velosipēds, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nākamo: Bez pedāļa līdzsvara velosipēda
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī



