Menadult kalnu velosipēds
Produkta ievads
| Rāmja materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Dakšu materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Dakšu piekare | Jā |
| Bremžu sistēma | Disku bremzes |
| Riteņa izmērs | 26" |
| Zobrati | 21 Ātrums |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | FSD-TS5H |
| Riepu platums | 26*2.125" |
| Izcelsmes vieta | Tjandzjiņa, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | BICISTRS |
| Rāmja veids | Cietais rāmis (neaizmugurējais amortizators) |
| Pedāļa tips | Parasts pedālis |
| Kravnesība | 120 kg |
| Garums (m) | 1.6 |
| krāsa | melns sarkans zaļš balts vai customzition |
| logotips | YM/customzition |
| Izmērs | 24 collas, 26 collas, 28 collas |
| sertifikāts | CE |
| Bremze | Disku bremzes/V bremzes |
| Segli | Ērti |
| Riepa | Vanda vai Kenda vai cita |
| Produkta nosaukums | Pārdodu mtb kalnu velosipēdu interneta veikalā |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | SKD/CKD/AB, 85%SKD/50%SKD 1PCS/CTN vai 2PCS/CTN CKD, 4 PCS/CTN jebkurš iesaiņojums atbilstoši jūsu pieprasījumam fs mtb kalnu velosipēdam pārdošanai tiešsaistes veikalā/salīdzinājumam riteņbraukšanas kalnu velosipēdu pārdošana tiešsaistē/velosipēdu veikalā |
| Piegādes spēja | 80000 gab./Gb. mēnesī Alibaba labas kvalitātes bicicletas kalnu velosipēds |

Iepazīstinām ar mūsu MenAdult kalnu velosipēdu — inženierijas un dizaina šedevru, kas ir rūpīgi izstrādāts kaislīgiem braucējiem, kuri alkst gan piedzīvojumu, gan snieguma. Šis izcilais velosipēds nav tikai pārvietošanās veids; tas ir vārti uz aizraujošu āra pieredzi, apvienojot inovācijas, izturību un stilu, lai sniegtu nepārspējamu braukšanas piedzīvojumu dažādos apvidos.

Šī izcilā velosipēda pamatā ir tā 27{1}}collu alumīnija kalnu velosipēda rāmis ar šasiju, kas simbolizē mūsdienu inženierijas virsotni. Šis velosipēds ir nevainojami savienots ar 27,5 alumīnija plecu vadāmo hidrauliskās bloķēšanas priekšējo dakšu, kas nodrošina izcilu triecienu absorbciju un precīzu vadāmību. Neatkarīgi no tā, vai braucat pa akmeņainām takām vai iekarojat stāvus kalnus, šis velosipēds nodrošina nepārspējamu stabilitāti un pārliecību.

Sagatavojieties vienmērīgai pārnesumu pārslēgšanai, izmantojot Shimano SL-SLM4100 1*10s pārslēgu, kas piedāvā plašu ātrumu diapazonu dažādiem reljefiem. SHIMANO RD-M5120-SGS aizmugurējais pārslēdzējs garantē vienmērīgu un precīzu pārnesumu pārslēgšanu, nodrošinot optimālu veiktspēju pat sarežģītos apstākļos. Ar SHIMANO MT200 eļļas disku bremzēm, kas nodrošina uzticamu bremzēšanas spēku, jūs varat pārliecinoši orientēties stāvos nobraucienos un šauros līkumos.
Populāri tagi: menadult kalnu velosipēds, Ķīna menadult kalnu velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nākamo: nē
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī




