Bērnu velosipēds
Produkta ievads
| Dakšu materiāls | Tērauds |
| Zobrati | Viens ātrums |
| Riteņa izmērs | 12" 14" 16" 18" 20" |
| Rāmja materiāls | Tērauds |
| Bremžu sistēma | Bremžu līnija |
| Citi atribūti | |
| Loka materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Mācību riteņi | Jā |
| Rāmja veids | Cietais rāmis (neaizmugurējais amortizators) |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | NTL-XJP |
| Dakšu piekare | NĒ |
| Bruto svars | 12 kg |
| Neto svars | 10 kg |
| Pedāļa tips | Parasts pedālis |
| Garums (m) | 1.4 |
| Kravnesība | 120 kg |
| Produkta nosaukums | bērnu velosipēds, bērnu velosipēds, bērnu velosipēds, bērnu velosipēds |
| Krāsa | zils / tumši zils / rozā / sarkans / OEM |
| Izmērs | 12'' 14''16''18''20'' bērnu velosipēdi |
| Rāmis | tērauds, 2 krāsu krāsošana, TIG metināšana |
| Stūre | Tērauds, 4 naglu alumīnija sakausējuma kāts |
| Riepa | 2,5 tauku gumijas riepa |
| Loka | Alumīnija sakausējuma M dizaina loks |
| Bremze | priekšējā suporta bremze un aizmugurējā joslas bremze |
| Dubļusargs | plastmasas |
| treniņu ritenis | PVC mirgojošs treniņritenis |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | 85% SKD (1 gab/ctn) 45% SKD (1 gab/ctn) AB kartona iepakojums CKD (4gab/ctn) somas iepakojums Bērnu velosipēds 12 14 16 18 20collas Bērnu velosipēds 3-13 gadus vecam bērnam velosipēds zēniem meiteņu velosipēds bērniem |
| Piegādes spēja | 10000 gab./gab. mēnesī bērnu velosipēds, bērnu velosipēds, bērnu velosipēds, bērnu velosipēds |

Iepazīstinām ar mūsu Kids Bicycle, īstu mūsdienu inženierijas un pārdomāta dizaina brīnumu, kas ir rūpīgi izstrādāts, lai sniegtu jaunajiem braucējiem izcilu un drošu riteņbraukšanas pieredzi. Šis velosipēds izceļas vienaudžu vidū, un tajā ir daudz vismodernāko funkciju, kas piešķir prioritāti gan drošībai, gan stilam.

Šī velosipēda pamatā ir izturīgs magnija sakausējuma aviācijas materiāla rāmis, kas piedāvā perfektu izturības un vieglas konstrukcijas līdzsvaru. Šis uzlabotais rāmis nodrošina velosipēda ilgmūžību, ļaujot bērniem izbaudīt neskaitāmas stundas ilgas braukšanas piedzīvojumus. Lai uzlabotu tā vizuālo pievilcību un veicinātu zaļāku planētu, rāmis ir pārklāts ar videi draudzīgu nanokrāsošanas procesu, piešķirot tam dzīvīgu un pievilcīgu apdari.

Drošība ir mūsu galvenā prioritāte, un mūsu bērnu velosipēds ir aprīkots ar noslēgtiem gultņiem, kas garantē vienmērīgu un efektīvu riteņu griešanos, uzlabojot velosipēda vispārējo veiktspēju. LED apgaismojuma iekļaušana vēl vairāk nodrošina redzamību, izceļot velosipēdu pat vāja apgaismojuma apstākļos, nodrošinot papildu drošības slāni jaunajiem braucējiem.

Priekšējās un aizmugurējās disku bremzes nodrošina nepārspējamu bremzēšanas spēku un precīzu vadāmību, ļaujot jaunajiem velosipēdistiem pārliecinoši orientēties apkārtnē. Apvienojumā ar sabiezinātām gumijas riepām, velosipēds piedāvā izcilu saķeri un stabilitāti dažādos reljefos, nodrošinot vienmērīgu un drošu braukšanu katru reizi.
Papildus šīm drošības funkcijām velosipēdam ir ķēžu aizsargi, kas novērš apģērbu un aksesuāru ieķeršanos ķēdē, veicinot drošu un bezrūpīgu braukšanas pieredzi. Iesācējiem papildu riteņi abās pusēs nodrošina izšķirošu stabilitāti, palīdzot jaunajiem braucējiem iemācīties balansēt un pārliecinoši braukt ar pedāļiem. Šie treniņriteņi ir paredzēti, lai sniegtu būtisku atbalstu, ļaujot bērniem attīstīt savas prasmes savā tempā.
Lai apmierinātu individuālās vēlmes, mūsu bērnu velosipēds ir pieejams dažādās košās krāsās. Neatkarīgi no tā, vai jūsu bērnam patīk trekns sarkans, nomierinošs zils vai jautrs dzeltens, ir ideāls tonis, kas atbilst viņa personībai un stilam, pievienojot personalizācijas pieskārienu viņa riteņbraukšanas piedzīvojumiem.
Rezumējot, mūsu bērnu velosipēds nav tikai pārvietošanās līdzeklis; tie ir vārti uz nebeidzamiem piedzīvojumiem un neaizmirstamiem mirkļiem. Ar tā uzlabotajām funkcijām, tostarp magnija sakausējuma aviācijas materiāla rāmi, videi draudzīgu nanokrāsošanas procesu, noslēgtiem gultņiem, LED gaismām, priekšējām un aizmugurējām disku bremzēm, biezinātām gumijas riepām, ķēžu aizsargiem un papildu riteņiem, šis velosipēds piedāvā perfektu drošība, stils un daudzpusība. Ieguldiet sava bērna laimē un izaugsmē ar šo izcilo velosipēdu, kurā kvalitāte satiekas ar jauninājumiem, un katrs brauciens kļūst par apburošu ceļojumu. Uzdāviniet savam bērnam izpētes un brīvības prieku ar mūsu Kids Bicycle — izcilāko pavadoni jaunajiem braucējiem.
Populāri tagi: kiddies velosipēdu, Ķīnas kiddies velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī








